Програми для монтажу музики

Чи хочете ви створити рингтон для вашого смартфона, або мікс для крутий молодіжної вечірки? Вам не обійтися без допомоги спеціального софту, призначеного для створення і редагування звуку. Вибір програм для монтажу аудиотреков і музики досить великий. Новачок, тільки починає свій шлях у справі музичного монтажу, може легко загубитися у різноманітті існуючих пропозицій. В даному матеріалі я розберу кращі програмні продукти (як платні, так і безкоштовні), які допоможуть вам в створенні і редагуванні ваших майбутніх музичних шедеврів.

WavePad — програма для професіонала

Програма «WavePad» була створена «NCH Software» — виробником, відомим своїми зручними для користувача рішеннями. «WavePad» в цьому плані не вибивається із загального ладу, і призначений, в першу чергу, для професійного редагування музики на ПК. Програма підтримує практично всі популярні аудіо формати, включаючи MP3, WAV, AAC, WMA, OGG, GSM, VOX, здійснює базові операції копіювання, вставки, зменшення і виключення звуку, добре працює з різними звуковими ефектами, підтримує безліч плагінів, має інші корисні можливості .

Програма доступна як в безкоштовній, так і в Premium версії, для платформ Віндовс, Мac, Android і iOS.

WavePad

Панель редагування програми «WavePad»

Audacity — безкоштовний аудіоредактор

«Audacity» — результат роботи «Open Source Initiative», організації, присвяченій просуванню відкритого ПЗ. Незважаючи на безліч реалізованих в програмі професійних рішень (наприклад, Многодорожечной редагування і підтримка запису в реальному часі), простота призначеного для користувача інтерфейсу продукту просто вражає. Серед інших особливостей «Аудасіті» можна відзначити зручне редагування звуку через вирізку і вставку музичних відрізків, здатність до шумозаглушення і придушення вокалу, мультиплатформенні підтримку, інші корисні бонуси.

Параметри: Особливості:
форматиПрограма підтримує популярні аудіоформати включаючи WAV і MP3, але для багатьох інших форматів буде необхідно завантажити окремий кодировщик.
Операційна системаПрограма доступна для платформ Віндовс, Mac і Лінукс.

Audacity

Процес монтажу в «Audacity»

Корисно знати: аудіозапис недоступна для прослуховування в вашому регіоні в ВК — обхід.

FL Studio 12 — сучасні функції і регулярне оновлення

Як і інші, перераховані вище, рішення, «FL Studio 12» — повноправна цифрова звукова робоча станція (DAW), що дозволяє створювати і мікшувати потрібну нам музику. Важливою особливістю «FL Studio 12» є регулярні оновлення програми, завдяки яким ви будете мати доступ до всіх сучасних функцій. Наприклад, якщо ви маєте монітор з підтримкою технології «multi-touch», то процес редагування аудіо може стати досить цікавим проведенням часу. Іншими помітними особливостями програми є покращений браузер файлів, доступність плагінів, масштабований інтерфейс користувача і інші можливості.

Даний софт для редагування музики платний, доступний для Віндовс, Мак, а також для мобільних iOS і Андроїд.

Програма FL Studio 12

Функціонал програми FL Studio 12

Ardour — якісний монтаж музики

«Ardour» — це ще одна звукова робоча станція, що дозволяє вам записувати, редагувати і мікшувати треки, використовуючи інтерфейс, який одночасно і професійний, і легкий у використанні. Можливості програми знадобляться професіоналам аудіо інженірінга, музикантам, монтажер звукових треків і композиторам. Аудіо інженерам «Ardour» дозволить легко мікшувати MIDI проекти, а музиканти і композитори по достоїнству оцінять «прокачані» опції звукозапису програми. Залучення в функціоналі програми ряду плагінів допоможе вивести її продуктивність на рівень, що відповідає найвищим вимогам.

Програма доступна за символічну плату, працює на платформах Лінукс і Intel OS X 10.6 і далі.

редактор Ardour

Багатство можливостей редактора «Ardour»

Це цікаво: програми для нарізки музики безкоштовно російською.

Wavosaur — програмний мінімалізм

«Wavosaur» — це безкоштовний редактор аудіо, що є перехідною ланкою між DAW і мінімалістичними інструментами для мікшування музики. Використовуючи можливості програми ви можете з легкістю редагувати різні музичні треки, в програмі доступні стандартні функції вирізки, копіювання, вставки музичних відрізків, є вибір скінів, що дозволяє налаштувати зовнішній вигляд програми під ваш смак. У програмі також є в наявності ряд «просунутих» опцій, що включають можливість пакетної обробки, експорт файлів через стороннє програмне забезпечення, підтримку ASIO і VST, мультиканальне аудіо редагування і інші можливості.

Програма працює на ОС Віндовс XP, Vista, 7.

Wavosaur

Редагуйте ваше аудіо з «Wavosaur»

Adobe Audition — доброзичливий інтерфейс для створення музики

«Adobe Audition» є частиною «Adobe Creative Cloud», і позиціонується як професійне рішення для роботи з різними музичними проектами. Остання версія програми вийшла в формі 64-бітного додатки, що поліпшило функціонал і можливості продукту при роботі у відповідній ОС. Програма має схожий з іншими продуктами «Adobe» призначений для користувача інтерфейс, тому ваше перше знайомство з її можливостями пройде досить легко. Полегшать цей процес і різні туторіали від експертів, які ви зможете знайти на сайті «Adobe».

Як частина «Adobe Creative Cloud Package» доступна для безкоштовного ознайомлення в перші 30 днів, потім доступний лише платний функціонал. Працює на Віндовс і Мак.

Adobe Audition

«Adobe Audition» — популярне рішення від «Adobe»

Рекомендуємо до прочитання: аудіоредактор онлайн.

Sound Forge Audio Studio 10 — домашня студія для монтажу аудиотреков

«Sound Forge Audio Studio 10» від «Соні» часто називають «домашній студією для створення аудіо», і список можливостей даного продукту це в повній мірі підтверджує. Майже кожен аспект створення музики, починаючи від високоякісного запису джерела звуку, і до використання ефектів та інших методів вдосконалення звуку буде можливий на «Sound Forge Audio Studio 10». Можливості програми включають підтримку 24-bit / 192 KHz, що дозволяє отримати результат дійсно високої якості. Програма для монтування має ряд попередньо встановлених аудіо ефектів, а також, що важливо, підтримку плагіна VST.

Sound Forge Audio Studio 10

Даний продукт від «Соні» цінують як любителі, так і професіонали

висновок

Зрозуміло, перерахованими продуктами не вичерпується все різноманіття софта для монтажу музичних композицій. Якщо ви вирішили зайнятися редагуванням музики, то варто звернути увагу на представлені тут програми для аматорського та професійного монтажу музики, вони допоможуть вам при створенні ваших кращих треків в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector