Як об’єднати або розділити таблиці в Word

Вступ

За допомогою зручного програмного додатка Microsoft Office Word, що володіє зрозумілим інтуїтивним інтерфейсом, навіть початківець користувач ПК зможе перетворити будь-який документ. Програма дозволяє форматувати дані, виділяти їх кольором, фарбувати простір навколо певного блоку, а також створювати різного роду таблиці. Багатофункціональний інструментарій продукту володіє величезними можливостями, які необхідні для того, щоб красиво і грамотно управляти табличними даними, що зберігаються в кількох форматах. За допомогою текстового редактора можна створити, об’єднати або розділити будь-табличний простір. Незважаючи на те що всі перераховані вище дії прості, у деяких людей можуть виникати складнощі з здійсненням подібних дій на практиці. У статті розглянемо способи, що допомагають зробити розрив таблиці або з’єднати декілька окремих полів з осередками.

Об’єднати таблиці в Ворді, які мають однакове число стовпців, досить просто, для цього користувачеві потрібно поставити курсор безпосередньо в рядок розриву, яка знаходиться під першим блоком табличних даних, потім поступово натискати на кнопку Delete. Через кілька миттєвостей раніше розташовані окремо дані об’єднаються в одну таблицю.

Незважаючи на безліч нововведень, які з’явилися в більш сучасних версіях програмного продукту, з’єднати таблицю в Ворді 2007 можна також швидко і легко, скориставшись кнопкою Delete і встановленим в розриві курсором.

універсальне рішення

Як показує практика, в текстовому редакторі є один найбільш зручний метод, що дозволяє швидко об’єднати таблиці, які в силу своїх особливостей, мають однакову кількість стовпців з різною шириною. Отже, для того, щоб скористатися унікальним способом і вирівняти ширину стовпців в кількох згодом об’єднуються таблицях, доведеться попередньо виділити другу таблицю, одночасно затиснути кнопки Ctrl + X. Ця дія сприяє приміщенню вирізаних даних в буфер обміну. Потім потрібно поставити курсор з ту сходинку, яка розташована слідом за першою таблицею. Одночасне натискання на кнопки Ctrl + V дозволить назад вставити скопійовані дані в ту область, де на даний момент розташований курсор.

Дві таблиці Word

Виділіть другу таблицю, яку хочете об’єднати з першої, і натисніть Вирізати

На перший погляд цей спосіб може здатися більш складним, ніж перший, проте, після того, як робота буде зроблена, користувач сам зможе оцінити зручність і простоту цього методу, що не потребує ні часу, ні трудовитрат. Варто зазначити, що скористатися подібного роду маніпуляцією можна навіть тоді, коли таблиці мають досить великим форматуванням.

Потреба розділити таблицю в Ворді виникає не рідше її об’єднання. Одним з найбільш простих і швидких способів, які допомагають здійснити задумане, є використання спеціальної комбінації кнопок. Зробити розрив допоможе установка курсору в рядок, яка після поділу займе місце в новому табличному просторі.

Після того як користувач визначиться з місцем розриву, необхідно одночасно натиснути на кнопки Ctrl + Shift + Enter. Всього за одне натискання цілісне полотно розділиться на 2 частини.

Більш складний метод, що дозволяє зробити розрив в Ворді, найімовірніше, також не викличе ніяких труднощів. Для його виконання необхідно поставити курсор в ту ж рядок, яка стане першою в новій таблиці, потім знайти в головному меню підкатегорію, яка відповідає за роботу з таблицями. Серед інших команд слід знайти вкладку «Макет», за допомогою натискання на команду «Розділити» незбиране табличний простір розділиться на дві незалежні частини.

Спосіб поділу таблиць

Команда доступна в розділі Макет головного меню

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector