Програма для скачування відео з ВК (ВКонтакте) через комп’ютер

Відеоролики, що зберігаються в соціальній мережі Вконтакте, неможливо просто так скачати звідти на свій комп’ютер. ВК не надає ніяких інструментів для цього. І якщо потрібно якось завантажити відео з сайту соцмережі, то вам допоможе програма для скачування відео з ВК.

Вконтакте зберігає весь відео-контент на власних серверах. На сторінці з відеоматеріалами можна знайти способи, як вставити ролик на сторонні ресурси, як поділитися з друзями, і так далі, але завантажити відеофайл на комп’ютер можна.

Для вирішення цієї проблеми пропонуємо вам спробувати такі додатки.

VKSaver

Маленька програма, яка встановлюється як плагін до браузера. Все, що вона змінює на сторінці з відео — там з’являється кнопка Завантажити. Якщо клікнути по ній, то відкриється меню з варіантами якості відеоролика, яке вам необхідно. Вибираєте потрібну, і завантаження починається в ту папку на комп’ютері, яку ви вкажете.

Приблизно те ж саме, що і VKSaver. Програма також вбудовується на сторінку і створює кнопку Завантажити. Тільки на відміну від попередньої програми, SaveFrom.net може робити те ж саме для деяких інших сайтів, наприклад, Facebook, Однокласники, YouTube, Vimeo і деяких інших.

VKMusic

На відміну від двох попередніх, це повноцінна безкоштовна програма для Windows, зі своїм віконним інтерфейсом. Вона вміє крім відеороликів викачувати ще фотографії та музику. Працює не тільки з ВК, але і з іншими соціальними мережами.

Тут можна запустити на скачування відразу кілька завдань, причому не тільки зі своєї сторінки, але і по посиланню з чужих, наприклад, зі сторінок друзів або спільнот. Папки, куди будуть зберігатися файли, можна налаштувати окремо для кожного типу. Є кнопка Кліпи, яка відкриває нове вікно з переліком відеокліпів, окремо російських і зарубіжних. Ще програма може похвалитися власним маленьким плеєром.

Теж безкоштовна програма, що дозволяє мешканцям Вконтакте дивитися відео і слухати музику з соцмережі, навіть не відкриваючи її і не запускаючи браузер.

Інтерфейс складається з двох вікон. У лівому вікні збираються списки всіх медіа-ресурсів ВК. Для зручності є вкладки у верхній частині вікна: Чарти, Групи, Друзі, Стіна друзів і так далі. Крім цього, є можливість шукати потрібний контент повністю по всьому сайту. У правому вікні ви можете самі створювати свої плей-листи. Таким чином, Вконтакте.DJ є по суті мультимедіа-центр, керуючий всієї доступної вам музикою і відео Вконтакте.

Ще один браузерні плагін, що дозволяє завантажувати медіа-контент з соціальної мережі Вконтакте. Працює так само, як перші два розглянутих в статті: на сторінці відео з’являється кнопка Завантажити. При кліці по ній можна буде вибрати необхідну якість ролика з меню, що випадає.

Іконка плагіна відображається праворуч від адресного рядка браузера і дозволяє швидко перейти в потрібний розділ вашого облікового запису ВК. Крім того, утиліта працює ще і як блокувальник спливаючій реклами.

Утиліта (теж у вигляді браузерного розширення) розроблялася спочатку як простий завантажувач музики і відео з сайту ВК. Але поступово в процесі розвитку вона перетворилася в багатофункціональний інструмент, який вражає своїми можливостями. Тут є і швидке завантаження аудіо, і навігація по підрозділах сайту, і блокування реклами, і тонка настройка сайту Вконтакте. Ну і звичайно, зручна завантаження відеозаписів.

DownloadHelper

Це доповнення є, мабуть, самим «всеїдних»: воно вміє викачувати медіа-контент з десятків різних сайтів, в числі яких є і Вконтакте. Просто в процесі серфінгу по Інтернету звертайте увагу на значок плагіна праворуч від адресного рядка. Він підкаже вам, коли той чи інший відеофайл можна зберегти на свій комп’ютер. Перед завантаженням ви можете вказати, в якому форматі це потрібно зробити — програма обладнана вбудованим конвертером.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector