Як приховати відеозапису в ВК (Вконтакте) з комп’ютера або телефону

Не всі відеоролики, якими ви ділитеся зі своїми друзями в соціальній мережі Вконтакте, можуть бути призначені для широкого перегляду. Деякі краще заховати від цікавих сторонніх очей. Для цього є кілька способів. Про те, як приховати відеозапису в вк, ми і розповімо в статті.

Приховані відео з комп’ютера

Якщо ваша сторінка Вконтакте публічна, тобто бачити її можуть усі бажаючі, то і ваші відеозапису теж за замовчуванням доступні всім. При цьому не має значення, завантажили ви ролик самостійно, або зберегли до себе жодна стаття. Однак, багато такі відеоматеріали не повинні бути доступні стороннім. Тому сайт Вконтакте пропонує інструменти для приховування приватних відеороликів.

Сховати можна як ваші власні відеофайли (які ви знімали самі, а потім завантажували Вконтакт), так і збережені з будь-яких інших сторінок. Це робиться просто:

  • Заходьте на вашу сторінку, відкриваєте розділ Відео в головному меню зліва.
  • Відкриваєте вкладку «Мої відеозаписи». Тут зверху у вас будуть альбоми, які ви створювали, а нижче — окремі відеоролики.

Виберіть потрібний варіант, після чого клацніть на кнопці «Зберегти зміни» в самому низу. Цих параметрів цілком достатньо, щоб досить гнучко обмежити перегляди будь-якого відео.

Як приховувати багато роликів

Буває, що заховати потрібно не окремі відеоролики, а відразу багато. Це можна зробити так, як розказано вище, тобто редагувати права доступу кожного окремо. Але ВК пропонує більш простий спосіб.

Для цього всі відео, які потрібно приховати, збираються в альбом, і вже цього альбому встановлюється обмеження на перегляд.

  • Зайдіть в будь-який з ваших альбомів (на вкладці «Мої відеозаписи» вони відображаються в верхній частині сторінки).
  • Натисніть на посилання «Редагувати альбом».

Якщо на вашому смартфоні встановлений мобільний клієнт Вконтакте, то в ньому теж можна управляти доступом до відеозаписів.

  • Зайдіть в свій аккаунт Вконтакте, тапніте на іконку виклику меню — три горизонтальні смужки справа внизу.
  • У меню, знайдіть пункт Відео та тапніте на ньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector