Як приховати відеозапису в ВК (Вконтакте) з комп’ютера або телефону

Не всі відеоролики, якими ви ділитеся зі своїми друзями в соціальній мережі Вконтакте, можуть бути призначені для широкого перегляду. Деякі краще заховати від цікавих сторонніх очей. Для цього є кілька способів. Про те, як приховати відеозапису в вк, ми і розповімо в статті.

Приховані відео з комп’ютера

Якщо ваша сторінка Вконтакте публічна, тобто бачити її можуть усі бажаючі, то і ваші відеозапису теж за замовчуванням доступні всім. При цьому не має значення, завантажили ви ролик самостійно, або зберегли до себе жодна стаття. Однак, багато такі відеоматеріали не повинні бути доступні стороннім. Тому сайт Вконтакте пропонує інструменти для приховування приватних відеороликів.

Сховати можна як ваші власні відеофайли (які ви знімали самі, а потім завантажували Вконтакт), так і збережені з будь-яких інших сторінок. Це робиться просто:

  • Заходьте на вашу сторінку, відкриваєте розділ Відео в головному меню зліва.
  • Відкриваєте вкладку «Мої відеозаписи». Тут зверху у вас будуть альбоми, які ви створювали, а нижче — окремі відеоролики.

Ілюстрація на тему Як приховати відеозапису в вк (Вконтакте) з комп' /></p>
<ul>
<li>Наведіть курсор миші на будь-який відеоролик (не альбом!). Прямо на стоп-кадрі з’являться кнопки управління цієї конкретної записом. Серед них в правому верхньому кутку буде кнопка, схожа на олівець. Натисніть на ній.</li>
<li>У спливаючому вікні зміни параметрів ролика. У його нижній частині знайдіть рядок «Хто може дивитися це відео?»</li>
</ul>
<p><img src=

Виберіть потрібний варіант, після чого клацніть на кнопці «Зберегти зміни» в самому низу. Цих параметрів цілком достатньо, щоб досить гнучко обмежити перегляди будь-якого відео.

Як приховувати багато роликів

Буває, що заховати потрібно не окремі відеоролики, а відразу багато. Це можна зробити так, як розказано вище, тобто редагувати права доступу кожного окремо. Але ВК пропонує більш простий спосіб.

Для цього всі відео, які потрібно приховати, збираються в альбом, і вже цього альбому встановлюється обмеження на перегляд.

  • Зайдіть в будь-який з ваших альбомів (на вкладці «Мої відеозаписи» вони відображаються в верхній частині сторінки).
  • Натисніть на посилання «Редагувати альбом».

Ілюстрація на тему Як приховати відеозапису в вк (Вконтакте) з комп' /></p>
<ul>
<li>Відкриється спливаюче вікно, в якому можна змінити назву альбому і вказати права доступу в рядку «Хто може переглядати цей альбом?» Обмеження тут точно такі ж, як і для окремого відео.</li>
</ul>
<h2><span id=Обмежуємо доступність відео з телефону

Якщо на вашому смартфоні встановлений мобільний клієнт Вконтакте, то в ньому теж можна управляти доступом до відеозаписів.

  • Зайдіть в свій аккаунт Вконтакте, тапніте на іконку виклику меню — три горизонтальні смужки справа внизу.
  • У меню, знайдіть пункт Відео та тапніте на ньому.

Ілюстрація на тему Як приховати відеозапису в вк (Вконтакте) з комп' /></p>
<ul>
<li>Біля будь-якого відео вгорі праворуч знайдіть іконку у вигляді трьох точок. Вона відкриває меню для цього ролика. Тапніте пункт «Редагувати».</li>
<li>На сторінці, знайдіть розділ «Хто може дивитися це відео?», Відкрийте його.</li>
<li>Із списку виберіть, кому буде доступно це відео.</li>
<li>Для того, щоб зберегти зміни, тапніте на галочці вгорі праворуч.</li>
</ul>
<p>Налаштування видимості для альбомів (тобто для цілих груп відеороликів) проводиться так само.</p>
<p>Якщо у вас є що додати до нашої статті, залишайте тут свої коментарі!</p>
<p><iframe src=

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector