Як зберегти відео з ВК (ВКонтакте) на комп’ютер

Соціальна мережа ВКонтакте вже давно завоювала вдячність активних користувачів. В даний час це найпопулярніша соціальна мережа в країнах СНД. Крім спілкування, вона надає також послуги відеохостингу. Це означає, що кожен бажаючий може без проблем завантажити на сайт свій відеоролик і поділитися ним з друзями. Ось тільки завантажити його не вийде — розробники не передбачили такої функції. У цій статті буде розказано, як зберегти відео з ВК до себе на комп’ютер.

Найбільш очевидний спосіб завантаження відеороликів з ВК, це використовувати той же браузер, що і для перегляду сторінок. Найпростішим буде встановити спеціальне розширення або плагін, який додасть на сайт кнопку «Завантажити». Такі плагіни ми вже розглядали на нашому сайті ось в цій статті.

Викачуємо без програм, за посиланням

Є користувачі, які не люблять встановлювати на свої комп’ютери щось нове. У такому випадку існує другий метод завантаження роликів з ВК, який має на увазі використання спеціальних онлайн-сервісів.

GetVideo

Мабуть, найоптимальнішим варіантом буде використання сервісу GetVideo. Він простий у використанні і дуже зручний. Якщо ви прямо зараз перейдете на сайт, то виявите лише поле для вставки посилання на відео і кнопку для завантаження — нічого зайвого.

Крім цього, на сайті GetVideo можна здійснювати пошук цікавлять відео, просто прописавши ключові слова в рядок для вставки посилання.

Savefrom.net

Даний сервіс вважається найпопулярнішим в Рунеті, хоч і має недоліки в порівнянні з GetVideo. Але почнемо ми з позитивних моментів:

 • сервіс надає можливість вибору форматів перед завантаженням;
 • дозволяє завантажувати ролики не тільки з ВК, але і з інших хостингів;
 • на сайті надана докладна інструкція по використанню;
 • працює безкоштовно.

Якщо розширення вам не підходять, а використання онлайн-сервісів викликає незручності, тоді вам можуть підійти програми для завантаження відео з ВК. Зараз на ринку ПО досить багато загрузчиков відео з соцмереж. Кожна програма пропонує щось нове і намагається здивувати зручністю у використанні і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Як завантажити відео на телефон

Безліч користувачів віддають перевагу мобільним пристроям при перегляді роликів у ВКонтакте. Відповідно, сторонніми розробниками були передбачені кошти для завантаження відеозаписів з ВК на Андроїд і Айфон.

Android

В першу чергу хочеться сказати, що на смартфонах можна також використовувати онлайн-сервіси, такі як GetVideo або Savefrom.net. Однак більша частина досвідчених користувачів рекомендує використовувати програму Відео ВК (Завантажити відео ВК). Незважаючи на настільки простеньке назва, вона є найкращою в своєму роді.

 1. Відкрийте програму на смартфоні і натисніть на кнопку «Увійти».
 2. Дайте дозвіл на надання додатком доступу до повідомлень.
 3. Введіть реєстраційні дані і натисніть «Увійти».
 4. Відкриється звичний інтерфейс ВКонтакте на Андроїд. У меню перейдіть в розділ «Відеозаписи» або на будь-яку сторінку, де є відеоролики.
 5. Натисніть по кнопці у вигляді «i», розташованої нижче під відео.
 6. В меню оберіть якість завантажується записи.

Володарі iPhone з його фірмовою iOS на борту також можуть здійснити завантаження відео з ВК на свій телефон. Робиться це за допомогою програми Video Play, яку можна завантажити App Store.

 1. Запустіть програму і перейдіть в її налаштування.
 2. Натисніть по рядку з зображенням логотипу ВКонтакте.
 3. Натисніть кнопку «Дозволити» для надання додатком доступу до вашого профілю.
 4. Натисніть «Відкрити Video Play», коли ВК запросить це.
 5. Перейдіть в додатку на вкладку «Explore».
 6. Натисніть по рядку «VK».
 7. Виберіть розділ «My videos».
 8. Виберіть відео для завантаження і натисніть по хмарі зі стрілкою праворуч.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector