Повний огляд iOS 11 — зміни в інтерфейсі

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

5 червня на відкритті конференції розробників WWDC 17 компанія Apple анонсувала нову версію операційної системи iOS 11. Після десяти бета-версій для зареєстрованих розробників і публічного тестування стали доступні нові прошивки для iPhone, iPad і плеєрів iPod touch. Починаючи з 19 вересня операційну систему iOS 11 можна встановити на 22 мобільних пристрої компанії Apple.

Список пристроїв для iOS 11

Починаючи з першої бета-версії iOS 11 редакція iguides розповідала вам про всі зміни і поліпшення в новій версії операційної системи, а до релізу поновлення ми підготували повний список найважливіших і цікавих нововведень, про які ви обов’язково повинні знати.

1. Екран блокування

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

На екрані блокування трохи змінився дизайн списку повідомлень. У перших бета-версіях iOS 11 компанія Apple відмовилася від розчерків за повідомленнями для швидких дій, але в міру тестування все-таки повернула цю можливість. На момент релізу найпомітнішою зміною став новий екран розблокування пристрою для переходу за повідомленнями.

2. Центр повідомлень

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

Компанія Apple зробила дизайн верхньої шторки дуже схожим на те, як виглядають повідомлення на екрані блокування. Крім інформації про роботу додатків, там відображається час. Сам список тепер поділений на дві частини: спочатку користувачеві показують поточні повідомлення, а свайпом по вертикалі до них додаються раніше переглянуті події.

3. Домашній екран

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

На домашньому екрані в панелі Dock тепер ікони не мають підписів. Apple передбачає, що там розташовані найважливіші і часто використовувані програми, яким не потрібні додаткові підписи — користувач і так знає яка іконка до якому додатку відноситься.

4. Нові іконки додатків

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

В iOS 11 змінилися іконки деяких додатків, наприклад, незначно оновлені Нотатки і Нагадування, а найбільш радикальні зміни відбулися із позначкою App Store. Можливо, в найближчому майбутньому нам варто чекати більш серйозною перемальовування іконок стандартних додатків, оскільки зараз різні програми мають занадто різняться за стилем іконки. Щоб в цьому переконатися, поставте в один ряд Налаштування, App Store, Компас і Повідомлення.

5. Шпалери

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

В iOS 11 компанія Apple повністю оновила добірку картинок для домашнього екрану і локскрін iPhone і iPad. Тепер користувачі можуть вибирати між трьома знімками планет, водної темою, шістьма зображеннями квітів на тлі градієнтів, такою ж кількістю кольорових картинок з «веселкою» в стилі раннього логотипу Apple. Крім того, компанія додала дві картинки з прицілом на власників iPhone X: райдужні смуги на чорному тлі і однотонне чорне зображення. Вони допоможуть знизити витрату акумулятора на AMOLED-екранах, які «показують» чорний колір без витрат енергії на підсвічування.

6. Центр управління

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

Центр управління став найпомітнішим і важливою зміною в інтерфейсі iOS 11. У нижній шторкою прибрали свайп для переходу між системними перемикачами і музичним плеєром, а кількість інструментів збільшили. Користувачі тепер можуть додавати в Центр управління нові кнопки для швидкого доступу до стандартних додатків і міняти їх на свій розсуд. Сильне натискання (для пристроїв з 3D Touch) на блоки плеєра, бездротових з’єднань, гучності і яскравості екрану дозволить збільшити їх розмір і отримати доступ до більшої кількості функцій. В Центр управління з’явилася нова функція запису екрану, яка дозволяє знімати в відеоформаті дії з операційною системою, стандартними і сторонніми додатками. А ще одна нова опція — режим «Не турбувати» для водіїв, який блокує повідомлення під час їзди і дозволяє автоматично відповідати заготовленої фразою.

7. Системні індикатори

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

Замість круглих точок якість сигналу мережі тепер відображається з класичним дизайном — у вигляді паличок різної висоти. З іншого боку тепер завжди горить іконка геолокації, вона може мати вигляд контуру у відсутності активності і стає непрозорою, коли додатки отримують доступ до даних про місцезнаходження.

8. Анімація


Незначні зміни відбулися з анімаціями в операційній системі. Наприклад, панель багатозадачності тепер з’являється з лівого боку зі збільшенням, з неї інакше видаляються картки додатків. А ще, коли увімкнено активацію екрану при піднятті смартфона, дисплей загоряється поступово — нагадує градієнт або хвилю. Що цікаво, зовнішній вигляд анімації включення екрану змінюється в залежності від обраних шпалер. Наприклад, якщо встановлена ​​райдужна картинка з смужками, чорнота екрану розходиться від центральної смуги, а у планет — від найяснішої частини.

9. Екран введення пароля

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

Змінилося оформлення клавіатури при введенні паролів. Якщо раніше Apple використовувала круглі кнопки, але тепер вони стали прямокутними. Кнопки стали прямокутної форми і збільшилися в розмірі. Колишній інтерфейс залишився тільки при розблокуванні пристрою — цифрова клавіатура там як і раніше кругла.

10. Клавіатура

Повний огляд iOS 11 - зміни в інтерфейсі

Стандартна клавіатура стала зручніша для набору тексту однією рукою. Довге натиснення кнопки емодзі, зрушує інтерфейс клавіатури в сторону великого пальця. Це дозволяє зручніше друкувати на ходу без допомоги другої руки (особливо актуально власникам моделей Plus), а також знижує ймовірність випадково упустити смартфон.

Також не забувайте заходити в наш розділ «Гайди», щоб прочитати інструкції про роботу з iOS 11, поради та хитрості по використанню оновлених стандартних функцій. Наприклад, ви зможете дізнатися, як активувати рівень в камері або заблокувати SMS-спам, включити автовідповідь на дзвінки, користуватися новими функціями App Store або отримати доступ до експериментальних можливостям браузера Safari.
Друга частина огляду iOS 11: зміни в стандартних додатках
Третя частина огляду iOS 11: зміни в настройках системи і сервісах
Інструкція: як працювати з новими форматами HEVC і HEIF

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector