Послуга погода Київстар як відключити і відмовитися

Для того, щоб ознайомитися з усіма платними послугами Київстар перейдіть на цю сторінку.

Якщо порівнювати послуги компанії київстар з аналогічними послугами від МТС Україна. А особливо такими непотрібними як прогноз погоди мтс Україна або гороскоп МТС, то у компанії київстар є невеликі переваги в цьому плані, а саме дана послуга підключається тільки за згодою користувача. І дуже рідкісні випадки коли послуга підключається без відома абонента.

київстар послуги які треба відключити

Але суть послуги погода тільки в тому щоб заробити на нас і такі послуги краще відключати.

Як відключити погоду на Київстарі.

Прогноз погоди може приходити двома способами:

  1. Інформаційний розважальний портал — і повідомлення надходять з номеру 7037. В цьому випадку Вам повинна була прийти смс-ка в якій вказано код для відключення прогнозу погоди в залежності від Вашого міста. Якщо така смс вже видалена, то потрібно дзвонити оператору за номером 466.
  2. Другий випадок, коли приходять смс повідомлення з погодою підключені через меню сім карти. Але для відключення меню сім київстар не підходить. А для відключення потрібно відправити смс повідомлення зі словом СТОП на номер 107001.

Для того щоб визначити за допомогою якої послуги у Вас підключена погода. Потрібно знати з якого номер приходять смс повідомлення в першому випадку це буде номер 7037, а в другому випадку номер 107001.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector