Економія на мобільному зв’язку. Як зменшити витрати на зв’язок?

мінімізувати витрати на мобільний зв'язок
В умовах повсякденного зростання цін на обслуговування мобільного телефону багатьом доводиться відмовлятися від тарифних планів, якими вони користувалися за кілька років. Що тільки коштує останні 2 витівки компанії лайфселл з тарифами дзвінки всім і тарифом смарт 29. Але все ж найчастіше повністю відмовитися від пакету — не виходить в силу того, що основна частина знайомих, родичів, друзів, колег по роботі не перейдуть разом з вами на одного оператора. Тому доводиться мати 2 номери для зв’язку з однією групою осіб — Київстар, а для зв’язку з іншого — той же Водафон.

А для того щоб мінімізувати свої витрати можна поповнювати свій номер не кожен день, а скажімо в міру потреби. Наприклад, у всіх операторах є тарифні плани, в яких можна пакет послуг можна оплачувати не раз на місяць, а кожен день.

Приклади тарифних планів

У Київстарі — Пакет Київстар розмови всім можна поповнити рахунок на 2 грн і Вам включитися пакет послуг на день.

Лайфселл — той же пакет дзвінки всім дозволяє оплачувати не відразу все 40 грн на місяць, а щодня по 3 грн — це безумовно дорожче ніж 40, але якщо поповнювати пакет тільки в ті дні коли ви будете кому то дзвонити, то можна на цьому заощадити.

Водафон — пакет лайт або лайт +, в якому можна за 2 грн отримати безлімітні дзвінки всередині мережі.

Як поповнювати рахунок тільки в день використання і не розоритися на комісії

Але як це зробити, якщо для поповнення рахунку навіть на 1 грн — Приватбанк візьме комісію в 1 грн. Але все ж це реально — ось тут описана процедура поповнення рахунку Київстар без комісії, а тут — аналогічне поповнення Водафон. Теж саме можна здійснити і з пакетом лайфселл.

Іншими словами, ви таким способом можете поповнювати рахунок навіть на 1 грн в будь-який для Вас день.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector