Посилання з Facebook: зробити активне гіперпосилання на сайт

Щоб іншим користувачам Інтернету було простіше подорожувати по веб-ресурсів, були придумані гіперпосилання або просто посилання. Якщо в будь-якому текстовому полі або документі їх можна вставляти без особливих проблем, то в деяких соціальних мережах є особливості. У цій статті буде розказано, як вставити посилання з Facebook, провідні на зовнішні інтернет-ресурси.

Ілюстрація на тему Посилання з Facebook: зробити активне гіперпосилання на сайт

Розміщуємо посилання в Facebook

Можна виділити всього два способи вставки URL-адрес у вищезгаданій соціальної мережі. Перший має на увазі пряме розміщення з ресурсу, на який в результаті будете посилатися. Другий же пропонує універсальне рішення, яке дозволить вставляти URL-адресу абсолютно на будь-який ресурс. Отже, розглянемо обидва способи докладніше.

Розміщення посилання

Почнемо ми з розміщення URL шляхом використання вбудованих інструментів сервісів. Розглядати всі будемо на прикладі відеохостингу YouTube, проте варто зазначити, що інструкція буде загальною для всіх подібних майданчиків. Відрізнятися може лише зовнішній вигляд окремих іконок / кнопок і їх розташування.

На мобільному пристрої

Спочатку розповімо, як розмістити URL зі смартфона, так як за статистикою більше 1.700.00.000 користувачів використовує мобільні пристрої для відвідування Facebook.

 1. Перейдіть на інтернет ресурс, яким хочете поділитися в соціальній мережі. Як було сказано раніше, в прикладі буде використовуватися Ютуб.
 2. Знайдіть на сторінці кнопку «Поділитися» і натисніть по ній. Наприклад, в розглянутому відеохостингу вона знаходиться відразу під роликом.
 3. У списку майданчиків виберіть Facebook і при необхідності авторизуйтесь в вікні, яке з’явиться.
 4. Якщо це потрібно, доповніть текстове повідомлення своїми думками, після чого натисніть кнопку «Опублікувати».

Ілюстрація на тему Посилання з Facebook: зробити активне гіперпосилання на сайт

Відразу ж після цього відповідний запис з’явиться на вашій стрічці в соціальній мережі, а трохи нижче неї буде знаходитися посилання на контент, який ви вибрали. Ось так просто можна вставити URL-ім’я з мобільного пристрою.

На комп’ютері

Незважаючи на те, що смартфоном користується величезна кількість користувачів, пріоритетною платформою для відвідування соціальних мереж залишається все ж комп’ютер.

 1. Відкрийте в браузері сайт, контентом з якого ви хочете поділитися з друзями. Нагадаємо, що в нашому випадку — це будь-який відеоролик на Ютубі.
 2. Знайдіть кнопку «Поділитися» і натисніть по ній мишею. Наприклад, на даному відеохостингу вона знаходиться відразу під програвачем.
 3. У списку всіх сервісів знайдете Facebook і натисніть по його іконці.
 4. З’явиться додаткове діалогове вікно, в якому ви можете доповнити текстове повідомлення. Після цього натисніть кнопку «На Facebook», щоб опублікувати запис відповідного змісту.

Ілюстрація на тему Посилання з Facebook: зробити активне гіперпосилання на сайт

Як можна помітити, спосіб з використанням мобільного пристрою не сильно відрізняється від цього. Головне — запам’ятати правильну послідовність дій.

копіювання посилання

Але що, якщо ви хочете скопіювати URL на звичайний сайт, на якому просто немає кнопок «Поділитися»? В цьому випадку необхідно скористатися опцією «Копіювати».

 1. Відкрийте браузер і перейдіть на сайт, URL якого хочете розмістити в Фейсбуці.
 2. Скопіюйте URL в адресному рядку — клікніть в рядку мишкою, виділіть весь рядок і натисніть Ctrl + C.
 3. Відкрийте Facebook і перейдіть в текстове поле, посилання в яке хочете вставити.
 4. Натисніть по ньому ПКМ і виберіть пункт «Вставити» або Ctrl + V.

Ілюстрація на тему Посилання з Facebook: зробити активне гіперпосилання на сайт

Після цього потрібна вам посилання буде опублікована в створеній вами записи, будь то коментар чи новий пост на стрічці.

Поради

Варто зазначити, що публікації з використанням URL інших сайтів проглядаються набагато рідше, так як ріжуть око своїм «неохайним» видом. Також рекомендується для початку ознайомитися з правилами співтовариства Facebook, щоб не бути заблокованим через розміщення посилання на контент, заборонений правилами Файсбук.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector