Підсилювач (ретрансляція) GSM сигналу — чому простіше купити, ніж створювати самостійно? —

антена gsm
Навіть в умовах нинішнього розвитку мобільного зв’язку і того, що практично у кожної людини є смартфон, все ж залишаються місця віддалені від міста, в яких якість прийому GSM сигналу залишає бажати кращого. І найбільша проблема в тому, що оператори мобільного зв’язку не збираються дані райони покривати, пояснюючи це тим, що це економічно невигідно. І для мешканців таких будинків залишається один лише 2 варіанти:

  1. Установка виносної антени
  2. Або ж установка GSM репитера.

Чому не має сенсу самому створювати антену?

У мережі є величезна кількість пропозицій і самостійної збірки різних антен з підручних засобів. З цього приводу можна сказати, тільки одне — будь-яка антена (куплена в магазині або зроблена своїми руками) — вимагає ретельної настройки. І налаштувати антену, узгодити входи і виходи телефону, без належного досвіду і знань — дуже складно. Іноді практично неможливо.

Наступний пункт, який працює проти будь-якого роду пасивних виносних антен, то що користуватися телефоном можна буде тільки з підключеною антени в домашніх умовах. А це зводить на «ні» всі переваги мобільного апарату.

З цих причин набагато простіше буде купити вже готовий ретрансляція з докладною інструкцією установки і настройки від виробника, ніж намагатися заощадити, а після усіляких невдач все ж піти і купити цей девайс.

Що таке репитер і принцип його роботи?

Далі, репитером називається пристрій, який приймає сигнал в певному діапазоні і далі ретранслює його в цьому ж діапазоні, але вже з необхідною для вас потужністю. По суті, ці пристрої тому так і називаються, адже вони повністю повторюють сигнал.

Чому не має сенсу створювати ретрансляція?

Виходячи з вищесказаного. Будь-підсилювач GSM сигналу повинен не тільки володіти приймачем, але і передавачем. Крім цього передавати сигнал в GSM діапазоні можна тільки в дуже низьких потужностях, про що, до речі, виробники такого роду обладнання вже подбали і, як правило, такі репітери покривають до 300 метрів квадратних (звичайних приватний будинок і територія поруч з будинком).

Будь-яка спроба створити ретрансляція самостійно може привести не тільки до марної роботі, але і порушення законодавства. Детальніше про те, наскільки це серйозно можна почитати на усіляких електронних форумах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector