Переконайтеся, що кнопки гучності повторно керують дзвінками та сповіщеннями на Android

Як довгий користувач Android, одна з змін, які мені найбільше сподобалися на Android Pie, полягала в тому, що регулятор гучності в кінцевому підсумку контролює обсяг носія за замовчуванням. Тим не менш, новий спосіб не ідеальний для всіх, але, на щастя, є додаток, що може змінити його.

За допомогою цього рішення можна повернутися до попередньої реалізації Android, де за замовчуванням використовується динамік гучності — це обсяг мелодії дзвінка, якщо ви не дивитеся відео або слухаєте звук (музика, подкаст і т.д.). Однак те, що робить це рішення ще краще, це збереження мультимедійних елементів керування поблизу. Таким чином, поки регулятор гучності керуватиме дзвоном, ви знаходитесь в одному дотику від регулювання засобів масової інформації.

Крок 1: Завантажте кнопку Button Pro

Щоб змінити стандартний регулятор гучності, спочатку потрібно зіставити кнопки. Щоб досягти цього, найкращим рішенням, яке ми знайшли, є додаток Map Buttonper від компанії flar2 AKA Aaron Segaert від слави ElementalX. Кнопка Mapper не вимагає кореня, працює з Android 9.0 Pie і досить проста у використанні. Додаток можна знайти в магазині Play, використовуючи посилання нижче.

  • Безкоштовно встановіть кнопку Mapper з магазину Google Play

Завдяки нашим читачам, ми дізналися, що ця функція тепер вимагає версії Pro Button Mapper. Коли ця стаття була опублікована вперше, безкоштовна версія змогла її досягти. Однак, як пояснив пан Сегаерт у своєму коментарі нижче, програма ніколи не мала цього робити. Зміна типового регулятора гучності завжди була частиною про-версії. Тому, ви повинні купити Button Mapper Pro за розумною стартовою ціною 3,99 USD.

Для цього відкрийте програму та виберіть один з варіантів за допомогою замка поруч з ним. З’явиться вікно з інформацією, що це «функція Pro». Виберіть «Розблокувати» і оберіть будь-яку з трьох сум, щоб розблокувати всі функції, включаючи зміну дію керування за замовчуванням. Ви можете заплатити більше, щоб підтримати розробника або заплатити мінімум $ 3.99.

Крок 2. Увімкніть відображення кнопки

Коли ви вперше відкриваєте відображення кнопок, ви повинні ввімкнути службу простоти доступу, щоб програма могла виявити, коли кнопка активна. Внизу ви побачите банер з кнопкою «Перейти», який перенесе вас на потрібну сторінку. Після входу в меню «Доступність» виберіть «Кнопка Mapper» і ввімкніть перемикач. Після активації поверніться на домашню сторінку Button Mapper, щоб почати повторне призначення кнопок.

Зображення Далласа Томаса / Android How

Крок 3. Переверніть кнопки гучності

У головному меню Button Mapper виберіть «Збільшити гучність», потім увімкніть перемикач «Customize», щоб інші опції були доступні. Виберіть «Однократне натискання» і виберіть «Звук +» зі списку. Поверніться на домашню сторінку та виберіть «Зменшити гучність». Увімкніть «Налаштувати», увімкніть і виберіть «Один кран». Виберіть Зміст — зі списку.

Крок 4: Дозволити DND на кнопку «Карта»

Незважаючи на те, що не потрібно керувати гучністю, рекомендуємо надати дозвіл «Не турбувати». Коли його ввімкнено, ви швидко активуєте режим DND, натиснувши кнопку зменшення гучності, коли гучність встановлена ​​на нуль. Щоб досягти цього, довго натискайте кнопку зменшення гучності, поки поруч з новою сторінкою не з’явиться повідомлення про тост. Ця нова сторінка дозволяє програмам керувати функцією «Не турбувати». Увімкнути для перемикання поруч із відображенням кнопки.

Зображення Далласа Томаса / Android How

Крок 5. Протестуйте нові кнопки

Тепер, коли кнопки перебудовуються, настав час перевірити їх. Натисніть кнопку збільшення або зменшення гучності і перегляньте нові повзунки гучності. Замість одного повзунка для засобів масової інформації з’явиться додатковий повзунок для керування мелодіями, які за замовчуванням керують кнопками. Завдяки подвійному повзунку можна керувати мультимедійним об’ємом, переміщаючи кнопки керування вгору і вниз за допомогою сенсорного екрана.

(1) До, (2) Після

Як і більшість компонентів Android, у вас є вибір. Завдяки такій великій колекції додатків у Play Store, більш ніж ні, існує обхід зміни програмного забезпечення, що дозволяє вам адаптувати цей досвід за своїм смаком. З ButtonPacker, незалежно від того, чи ви любите змінювати пиріг на дію рокера за замовчуванням, ви можете налаштувати його на бажаний стиль.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector