Отримайте Pixel Launcher з вбудованим Google Now на будь-якому телефоні — немає потреби в корені

Google має ексклюзивну пускову установку для своїх пристроїв Pixel і досить розумний.

Раніше, після установки Pixel Launcher без привілеїв root, інтегрований веб-сайт Google Now не можна було використовувати.

Ви дійсно повинні хвалити зусилля Kottmann, тому що він зробив велику роботу створення повного функціонального порту Pixel Launcher, який не вимагає кореня взагалі.

Крок 1: Встановіть коляску

Спочатку переконайтеся, що ввімкнено «Невідомі джерела».

  • Безкоштовно скачайте Lawnchair за допомогою GitHub (.apk)

Після установки програми натисніть кнопку «Домашня сторінка».

Крок 2: Налаштуйте параметри

Перш ніж почати грати в нову, дивовижну лаунчер, ви повинні пам’ятати про кілька налаштувань.

У меню користувальницького інтерфейсу можна встановити власний пакет значків, якщо він встановлений, а також можна налаштувати інші параметри зовнішнього вигляду, наприклад, покриття ящиків програми, а також розміри сітки та масштаб піктограм.

Крок 3. Приховати програми (необов’язково)

Якщо ви подібні до мене, і ви хочете, щоб прикладний ящик був організований і вільний від непотрібних значків, ви з радістю дізнаєтеся, що ви можете приховати програми в Lawnchair.

Потім просто вимкніть перемикач «Видимість», щоб приховати цю піктограму в ящику програми, але пам’ятайте, що якщо інша копія цього значка вже знаходиться на головному екрані, вона все одно буде видно там.

Крок 4: Насолоджуйтесь досвідом роботи з Pixel Launcher

На додаток до всіх вищезгаданих варіантів налаштування, Lawnchair виглядає і поводиться точно так само, як офіційний Pixel Launcher від Google.

Загалом, це великі зусилля від фантастичного програміста, тому що якщо ви ігноруєте додаткові можливості, не можна сказати, що це не офіційний Pixel Launcher від Google.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector