«OM Customize»: що це за програма і як нею користуватися

У будь-якій операційній системі існує безліч різних компонентів і програмного забезпечення, які рядові користувачі просто не використовують, а в більшості випадків їх просто не бачать. У зв’язку з цим, часом, виникають ситуації, коли те чи інше ПО випадково помічається користувачем і викликає ряд слушних запитань, що стосуються його призначення і можливості його практичного застосування, а також, що найбільш важливо, чи можна його видалити.

«OM Customize»: що це за програма і як нею користуватися

Робота з додатком OM Customize.

Що це і для чого призначене

Відразу варто відзначити, що ніякої конкретної і підтвердженої інформації про «OM Customize» просто немає. У цьому легко переконатися: досить спробувати пошукати відомості через будь-яку доступну пошукову систему. Достовірно відомо, що «OM Customize» проявляється на пристроях (смартфонах) від корейського гіганта ринку електроніки «Samsung». При цьому сама компанія «Samsung» повністю відхрещується від цього програмного забезпечення, що неодноразово було підтверджено на офіційних англомовних форумах компанії.

Друге: всі зіткнулися з «OM Customize» звертають увагу на такі фактори:

  • Постійно споживається від 10 до 30 відсотків заряду батареї (зі слів безпосередніх учасників);
  • Навіть зупинена служба продовжує навантажувати акумулятор;
  • Видалити її штатними засобами неможливо, що багато користувачів приймають, як ознака його системності.

Але навіть ці відомості в різних ситуаціях можуть носити індивідуальний характер, і у кого-то «OM Customize» в принципі неактивний і не споживає ніяких ресурсів, а у кого-то — викликає проблеми в роботі операційної системи Android.

Споживання заряду OM Customize

Крім того, існують теорії, що дане програмне забезпечення «має коріння» від британської компанії-оператора «Vodafone», так як більшість які зіткнулися з цією проблемою користувачів (в тому числі і з Росії) були або є їх клієнтами. На підтримку цієї теорії існували й інші факти, але ніщо з цього досі не отримало обгрунтованого і конкретного підтвердження.

Більш правдоподібною можна назвати версію, що «OM Customize» один з безлічі вірусних продуктів самого розробника або виробника смартфона, яка поставляється в стандартному системному пакеті або з’являється після оновлення операційної системи. Так чи інакше, як уже згадувалося на початку статті, «темна конячка» так і залишилася в цьому амплуа, так як на протязі трьох років (саме в 2016 році були зафіксовані перші випадки виникнення надмірного споживання заряду акумулятора) нічого конкретного від компаній-виробників домогтися не вдалося.

Vodafone

як відключити

«OM Customize» можна відключити / видалити штатними засобами, так як ці пункти в даному випадку просто не передбачені, але засіб є. На практиці вже неодноразово перевірялося додаток під назвою «Package Disabler Pro», яке можна придбати за 229 рублів в «Google Play». Дане ПО надає можливість без отримання root-прав відключити всі Bloatware-компоненти розробників. Але робити це потрібно дуже обережно, так як відключення значущих компонентів може призвести до збоїв в роботі операційної системи і смартфона в цілому.

висновок

Останнє, що варто відзначити, — якщо «OM Customize» ніяким чином не впливає на якість роботи вашого мобільного пристрою, то кілька разів подумайте перед тим, як власноруч втручатися в штатної конфігурації Android.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector