Огляд і настройка Wi-Fi Master Key

А ви хотіли б мати цілодобовий доступ до безкоштовної Wi-Fi-мережі? Працювати за бездротовою технологією з будь-якого куточка планети, нічого за це не сплачуючи? Бути завжди на зв’язку і користуватися всіма перевагами швидкісного підключення? Тоді у вас з’явилася така можливість. У статті детально розглянуті огляд і настройка Wi-Fi Master Key — програми, що надає бездротову передачу даних в будь-який час дня і ночі.

Інтернет з Wi-Fi Master Key

Користувачів приваблює можливість користування інтернетом безкоштовно

Знайомтеся, Wi-Fi Master Key

Програма Wi-Fi Master Key призначена для платформи Android версією не нижче 2.3. В її арсенал входить пошук бездротових мереж, аналіз точок доступу і підключення до них. Крім того, додаток може створювати власний вузол для роздачі інтернет-з’єднання і стежити за статистикою споживаних послуг.

«Майстер Ключ» вже заслужив визнання 700 мільйонів користувачів і є одним з найпопулярніших і скачуваних додатків для роботи з бездротовим підключенням на сьогоднішній день.

Пошук активних Wi-Fi мереж

Переваги Wi-Fi Master Key

  • Працює з будь-якими джерелами бездротової передачі інформації;
  • Ви можете підключитися як до громадських Wi-Fi-мереж, так і до відкритих точок доступу користувачів цієї програми;
  • Зберігає всю інформацію про інтернет-з’єднання, місцях розташування точок передачі даних і паролі для подальших підключень;
  • Забезпечує безпечне з’єднання;
  • «Майстер Ключ» — безкоштовне ПО для всіх користувачів;
  • Легко завантажити, просто налаштувати і працювати;
  • Має режим енергозбереження з декількома ступенями економії заряду батареї;
  • Має малий обсяг і підтримує велику кількість мов (російська, в тому числі);
  • Однаково прекрасно працює як на планшетах, так і на смартфонах Android.

Точки доступу з відкритим ключем

Налаштування Wi-fi Майстер Кей

Для початку ПО необхідно завантажити і встановити. Запустивши додаток, ви переконаєтеся, що при всій його багатофункціональності воно володіє інтуїтивно простим і привабливим інтерфейсом. Після запуску відкриється вікно доступних підключень, де необхідно вибрати пункт «Аналіз мереж» для перевірки швидкості, трафіку, рівня сигналу і інших характеристик передачі даних. Нарешті, вибравши найбільш підходящу, ви підключаєтеся до неї без додаткового введення пароля і насолоджуєтеся з’єднанням — все просто.

Слід попередити, що Master Key не відноситься до хакерскому і шпигунського ПЗ. Ця програма не зламує чужі паролі і не розсекречує особисту інформацію користувачів. Творці «Майстер Ключа» гарантують абсолютну конфіденційність і безпеку операцій в глобальній павутині.

Що ви придбаєте разом з Wi-fi Майстер Кей

Економія коштів. «Майстер Ключ» є безкоштовним товаром, який надає безкоштовний інтернет для вашого Android-пристрої. Більше вам не доведеться платити за мобільний трафік ні рубля.

Швидкість і простоту. Тепер ви зможете підключитися до будь-якої мережі за лічені секунди: просто натисніть на інформацію, що з’явилася іконку синього ключа і все — з’єднання підключено.

Переваги програми для Android

Впевненість у цілості даних. Не важливо чи користуєтеся ви чиїмось інтернет-доступом або роздає свій трафік, ви можете бути впевнені в надійності програми та безпеки своєї особистої інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector