Що таке пінг, що на нього впливає і як зменшити його

З поняттям ping стикався кожен користувач, який любить онлайн-ігри. Саме поняття має декілька трактувань, але незалежно від цього, високий пінг завжди позначає проблеми зі швидкістю інтернету.

Тому багатьох цікавить, через що виникає високий ping і як його знизити? Давайте розберемося з цим.

Високий пінг в онлайн-іграх

Що таке пінг?

У первинному розумінні цей термін зустрічається практично у всіх онлайн-іграх і в тому чи іншому вигляді відображається на екрані. Неважко простежити, що коли показник стає високим, відразу ж починаються проблеми з будь-якими командами — вони виконуються повільно, гра починає гальмувати і може «вилетіти».

Але що таке пінг, відповісти точно можуть не всі. Насправді цей показник відображає швидкість, з якою з вашого комп’ютера відправляється команда на ігровий сервер, після чого дані повертаються назад. Так виконується дію і в грі, коли ви, наприклад, хочете зробити постріл або крок.

Чим швидше сигнал пройде від комп’ютера до сервера і повернеться назад, тим спритніше працює гра і нижче показник пинга.

Значення пинга в мережі

Друге значення терміна ping має на увазі, що є спеціальна програма в операційній системі, за допомогою якої можна відправити дані до будь-якого з IP-адрес і обчислити, за скільки часу вони повернуться назад. Щоб виконати таку перевірку, зробіть наступне:

 • Відкрийте командний рядок Windows, знайдіть цю функцію в Пуск або затисніть клавішу цього меню і натисніть R.
 • У вікні введіть команду cmd.
 • Перед вами виникне чорне вікно, де потрібно ввести ping + IP сервера гри або адресу будь-якого сайту, потім натисніть Enter.
 • Після виконання перед вами з’являться результати обчислення швидкості вашого з’єднання. Це дозволить вам зрозуміти, наскільки все погано або добре з з’єднанням, крім того, якщо ви побачите, що є певне число пакетів даних, які загубилися, значить, швидкість залишає бажати кращого.

Перевірка Ping в командному рядку

Є і онлайн-сервіси для вимірювання швидкості передачі даних, але їх результати можуть бути менш точними, ніж ті, які ви побачите безпосередньо під час перевірки системи.

Отже, після того, як ви дізналися швидкість ping, вам стає цікаво, від чого залежить цей показник і як його підняти? Давайте перейдемо безпосередньо до вирішення цього завдання.

Що впливає на ping і як його знизити?

Ось відповіді на це питання:

 • Перш за все, він залежить від провайдера послуги Інтернет. Якщо у вас підключений недорогий Інтернет з невисокою швидкістю, то все, що вам залишається — вибрати інший тариф, в якому буде передбачена висока швидкість передачі даних.
 • Бувають випадки, коли проблема криється безпосередньо в роботі провайдера, можливо, у вас висока швидкість, але якість каналу передачі залишає бажати кращого або ж, навпаки, канал хороший, але йому не вистачає ширини (вузькі канали ускладнюють передачу пакетів даних), і це відразу ж впливає на швидкість з’єднання. Яке рішення? Вам слід звернутися до провайдера, можливо, вони зможуть якимось чином змінити налаштування або нададуть вам поради, які допоможуть знизити ping. Якщо ж ніякого відгуку і бажання вирішити вашу проблему ви не отримали, швидше за все, варто змінити цього провайдера і не платити гроші за неякісний Інтернет.

Зниження рівня Пінг

 • Особливості роботи ігрового сервера. Знову-таки у нього може бути вузький або неякісний канал виходу в Інтернет, через що у користувачів починаються лаги. Другий випадок — ігровий сервер може знаходитися дуже далеко від вас, а відстань і велика кількість користувачів по шляху до вас знижує швидкість передачі пакетів даних. У цих ситуаціях слід змінити сервер і пошукати той, який знаходиться ближче до вас.
 • Неполадки комп’ютера. На пінг впливає слабке проходження сигналу від мережевої карти до файлу з грою, і щоб виправити це, виконайте наступне:
 1. Перевірте свою систему на наявність вірусів, які можуть забивати канали для передачі даних, завантажуючи сторонні файли.
 2. Перевірте актуальність драйверів для мережевої карти, можливо, вони застаріли, через що обладнання працює недостатньо швидко.
 3. Зупиняйте будь-які інші завантаження і програми, що використовують Інтернет під час ігор.
 4. Перевірте, хто, крім вас, користується підключенням до мережі (особливо це актуально в разі наявності в будинку Wi-Fi роутера), адже якщо в той час, коли ви граєте, хтось паралельно викачує серіал по торренту, природно, пінг буде високим .
 5. Крім перевірки домашніх клієнтів мережі, переконайтеся, що до Інтернету не підключаються сторонні користувачі.

Програми для зниження пінгу

Є ряд додатків, розроблених для оптимізації роботи з’єднання, але не факт, що вони допоможуть вам знизити ping, однак їх варто спробувати.

Пропонуємо скористатися наступними програмами:

 • Скрипт Leatrix Latency Fix — його можна скачати безкоштовно з офіційного сайту виробника. Суть роботи полягає в тому, щоб скоротити час обробки пакетів даних при їх обміні між комп’ютером і сервером. Встановлюється досить просто. Після того як вона з’явиться на комп’ютері, виконайте перезавантаження і перевірте результат. Не допомогло? Спробуйте інші утиліти.

Використання скрипта Leatrix Latency Fix

 • NetScream — популярна програма, яка модифікує властивості модему, щоб він працював якомога ефективніше. Варто зазначити, що додаток існує вже давно, відрізняється простотою в установці та користуванні навіть для новачків.

Популярний додаток NetScream

 • «Прискорювач Інтернету» створений, щоб збільшити швидкість з’єднання за рахунок підбору оптимальних налаштувань для підключення до мережі. Програма самостійно проводить тестування вашої системи і визначає, які параметри найкраще використовувати, після чого від вас вимагається лише встановити їх і насолоджуватися збільшеною швидкістю інтернету.

Прискорювач Інтернету в роботі

 • CfosSpeed ​​- драйвер, який прискорює роботу мережевих з’єднань і розганяє Інтернет. Варто зазначити, що для отримання перших результатів потрібно почекати кілька днів, поки програма проаналізує систему і підкоригує настройки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector