Office Tab що це за програма

Як відомо, навіть найпопулярніші програми не обходяться без недоліків. Графічні редактори погано працюють з певними форматами, в відеоплеєра можуть бути відсутні потрібні кодеки, а месенджери в смартфонах регулярно дають збої і підвисають. Чи не обійшовся без темних плям і популярний пакет MS Office, який лають за надто високу трудомісткість при наборі складних формул. А також за низьку продуктивність при наборі чорнових варіантів тексту та ще ряд непопулярних рішень. Крім цього, існує ще один недолік MS Office, який вирішили усунути розробники компанії «Detong Technology Ltd», створивши спеціальну програму. У нашому матеріалі ми розповімо про «Office Tab» — що саме це за програма, яке її призначення і функціонал.

Що являє собою Office Tab?

«Office Tab» (в перекладі — «офісна вкладка») — це програмна надбудова для програм пакета MS Office (Word, Excel, Publisher і ін.), Що відображає відкриті вами документи в вигляді окремих вкладок. Якщо в стандартному МС Офіс ви відкриваєте новий документ у формі окремого вікна, то за допомогою надбудови «Office Tab» ви будете бачити відкриті вами документи окремими вкладками в одному вікні, подібно відображенню вкладок у вікні вашого браузера.

Office Tab

Відображення документів у вигляді окремих вкладок за допомогою надбудови «Office Tab»

Тим самим досягається більшу зручність при роботі з документами. Звично відображаються всі відкриті вами документи, за допомогою вкладок ви легко перемикаєтеся між ними, швидко зберігаєте і закриваєте непотрібні вкладки. Завдяки даній програмі ви можете бачити все назва файлу, а не його обрізану частину, що допоможе ефективніше орієнтуватися в відкриваються вами документах.

Функціонал «Office Tab» містить десятки готових стилів і шаблонів, що дозволяють зручно налаштовувати кольори вкладок і інші параметри, включаючи вид і стиль шрифту. Ви можете редагувати інтерфейс вкладок для всіх програм, що входять в пакет МС Офіс, відповідно до ваших потреб.

Ця програма існує в двох основних формах — платною і безкоштовною. Безкоштовна версія має ряд обмежень і працює тільки з Word, Excel і PowerPoint. Комерційна версія коштує близько 25 доларів, і має ряд зручних функцій у вигляді збереження або швидкого закриття всіх вкладок одним кліком. Якщо ж ви хочете використовувати софт при роботі з «Project» або «Visio», вам буде потрібно задіяти поліпшену версію «Office Tab Enterpise Edition», за яку розробники просять 35 доларів.

Є 32 і 64-бітна версія продукту.

Раніше ми розібрали, що за програма «Movavi Converter Video».

Як встановити програму на ПК

Після того, як ми розглянули, що представляє собою програма «Office Tab», розберемося також, як її встановити на ваш ПК.

Процедура роботи з пакетом полягає в наступному:

  1. Скачайте програму «Office Tab»;
  2. Встановіть програму на ПК, вибравши при інсталяції ті компоненти МС Офіс, в які ви хочете інкорпорувати систему вкладок;
  3. Відкрийте вказаний компонент і переконайтеся, що система вкладок працює нормально;
  4. Проведіть настройку панелі вкладок, вибравши колір і шрифт, клавіші для швидкого доступу до потрібних функцій і інші корисні можливості.

    Центр керування

    Налаштування програми «Офіс Таб»

Перемикатися між вкладками ви можете за допомогою натискання на кнопку Alt + номер вкладки.

Сумісність Office Tab з різними версіями MS Office

Програма добре сумісна з різними версіями МС Офіс і ОС Віндовс. Проблеми з роботою вкладок є лише з версією «Access 2003», де вкладки не відкриваються. В інших же компонентах МС Офіс все працює без будь-яких проблем.

При цьому робота з іншими відомими (безкоштовними) версіями МС Офіс (зокрема, популярними «Open Office» і «Libre Office») не гарантовано.

Це цікаво: Що за програма Vulkan Run Time Libraries.

висновок

У нашому матеріалі ми зробили огляд на «Office Tab», розібрали, що це за програма і які особливості її функціоналу. Розглянутий софт — не єдиний продукт в цій ніші. Можна згадати ще програми-аналоги рівня «TidyTabs», «WindowTabs», «TaskSpace» та інші, що дозволяють ефективно групувати необхідні нам дані. Тим не менше, використання «Office Tab» дозволяє зробити роботу з пакетом МС Офіс ще зручніше, і даний продукт здатний зайняти свою нішу в переліку призначених для користувача інструментів при роботі з компонентами популярного «МС Офіс».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector