Номер 729. СМС Чий номер

Номер 729 УкрСиббанк
Продовжуючи розглядати орендовані номера різними банками та послуги з смс інформування. Сьогодні на огляді номер 729, який є номером М банкінгу Укрсиббанку. Як і в попередніх статтях про номерах 10060 і 10901 відносяться до Приватбанку і Аваль банку, відповідно. Проблема виникає лише в тому випадку, якщо людина ніякого відношення не має до цього банку. Тому як для клієнта СМС з номера 729 або дзвінок на цей номер є звичайним явищем.

Але все ж іноді буває, що ви уклали контракт з цим банком (наприклад, оформили кредит) і через рік його закрили. Але на рахунок залишилося борг в 3 копійки, банк до тих пір поки не нагорить серйозна сума попереджати Вас не буде. Можливо, у них в базі стоїть ліміт за якими клієнтами потрібно стежити, а за якими — ні. Не знаю, я не обтяжений економічною освітою, щоб знати такі подробиці. Але через час Вам може прийти смс з вмістом: «Ваша заборгованість становить -XXX- грн». Ось тут потрібно потурбуватися.

Призначення номер 729

Суть в тому, що з мобільних операторів України (МТС, Лайф, Київстар) на цей номер можна зателефонувати — безкоштовно і уточнити всю інформацію.

Вартість СМС на номер 729 дорівнює вартості відправки смс на номери інших операторів. Якщо у вашому тарифному плані передбачені безкоштовні смс в день або місяць або замовлені за допомогою смс пакетів, то такі акції смс на цей номер не поширюються. Іншими словами смс приблизно Вам обійдеться від 50 до 70 копійок в залежності від оператора.

Як зателефонувати на гарячу лінію Укрсиббанку

  • 729 — безкоштовно з мобільних
  • 0 800 505 800 — безкоштовно в межах України
  • 380 44 590 06 90 — для міжнародних дзвінків
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector