Номер 5050. Що за номер? Чий? Вартість дзвінка, смс?

номер 5050 фото
Це продовження циклу статей на тему коротких номерів, по суті в 2017 році вже кожен повинен знати, що на невідомі номери особливо якщо Вам пропонують заробити грошей за допомогою ігор, відправки смс, пропонують роботу — краще не дзвонити і не відправляти смс. Причому це стосується навіть номерів, з який сам оператор пропонує послуги. Найбільш масовою аферою в Київстар було і досі є послуга погода, виходячи з кількості коментарів під цією статтею людей, яким знадобилося відключення даної послуги — величезна кількість.

Звичайно ж, виключення бувають і іноді вартість смс на короткий номер зчитується згідно з вашим тарифним планом. Але це скоріше виключення, ніж правило. Також іноді такі номери дійсно корисні, наприклад номер 10060 від ПриватБанку за допомогою правильної смс можна поповнити рахунок свого телефону не маючи доступу до мережі.

Номер 5050 — надаються послуги. Вартість дзвінка, смс

Але на жаль номер 5050 — це черговий спосіб викачати гроші з вашого рахунку. А все тому, що за даним номером зареєстрований портал «Веселуха». За допомогою нього ви можете надіслати другу якусь жарт, прослухати анекдот, тост і інші непотрібні пропозиції, яких мільйони в мережі і при цьому безкоштовно. В крайньому випадку ви заплатите за використання інтернету.

  • При цьому вартість однієї хвилини розмови на даний номер Вам обійдеться — 15 грн за хвилину
  • І крім того ще додайте сюди плату за з’єднання розміром в 12 грн

Послуг у вигляді смс даний портал не надає, що не може не радувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector