Номер 2080 розіграш від лайфсел, Водафон — вартість, як відключити?

2080 акція розіграш лайфсел
Якщо ви отримали смс повідомлення з номера 2080, то ви вже в курсі, що це черговий лохотрон, ой вікторина від мобільних операторів, який, по суті, не відрізняється від попередніх з номерів 5707 або від МТС з номера 2016 і так далі. Залишається тільки розібратися яка вартість участі в даній акції, тому як в смс повідомленні, як правило, написано не все. І зрозуміти в чому суть даної вікторини.

Вартість участі в акції

А ось тут і починається все найцікавіше. Тому як в залежності від того який у вас оператор буде змінюватися вартість участі.

Як відбувається зняття грошей?

Ви платите за участь в акції абонентську плату:

  1. Для абонентів лайфсел — 2.7 грн на добу,
  2. Для абонентів МТС, Водафон — 6 грн на добу, по суті це продовження акції ерудит від МТС, тільки номери змінили, а ось проводить її також компанія — «Мобайл Консалтинг Груп».
  3. Абоненти компанії Київстар у даній акції — не беруть участь.

У чому суть акції?

Після підключення, чи то пак відправки будь-якого смс (не обов’язково go як пише лайфсел) на номер 2080, з вас автоматично зніметься абонентська плата (на протязі декількох секунд) і кожен день буде приходити смс повідомлення з питаннями. За правильні відповіді, як в принципі і за неправильні ви будете отримувати бали, які дають право на участь в розіграші призів.

Думка операторів:
«Чим більше балів ви отримаєте, тим більша ймовірність виграшу».

думка Specialcom.net
«Ніхто не знає, скільки балів заробив інший гравець, навіть в списках виграшних номерів цієї кількості, з цієї причини ви не знаєте, як довго потрібно грати щоб, щось виграти».

Прохання до читачів.

Якщо ви вигравали хоча б 10 грн в даного роду акціях напишіть про це пару слів в коментарях і скажіть, скільки балів у вас було на момент виграшу.

Як відключити?

Для відключення даної акції необхідно відправити смс зі словом STOP на той же номер 2080

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector