Водафон інтернет на день, на місяць, за бонуси —

Водафон
На даний момент всі пакети від компанії Водафон включають в себе певну кількість мегабайт інтернету. І якщо ви активний користувач мережі, то ви підключаєте собі пакет RED S або дорожчий, якщо менше то підключаєте який не будь лайт + (про а на даний момент компанія Водафон взагалі заборонила перехід в цей пакет, хоча він був найдешевшим і вигідним) . Зараз же найдешевший пакет — RED XS і має абонплату розміром 50 грн з трафіком.

А що робити якщо інтернет Вам потрібен на деякий час, наприклад ви поїхали у відпустку або лежите в лікарні, поїхали в гості до друзів, а у них немає інтернету. Що робити в такому випадку?

Водафон на відміну від того ж лайфселл і Київстар не пропонує окремих інтернет пакетів для підключення до мережі. Тобто не можна замовити інтернет на день або інтернет на місяць. І що ж пропонує Водафон в такому випадку.

Перший варіант — продовжити користуватися інтернетом і за кожні наступні 100 мегабайт платити 5 грн понад пакет. Окремо підключити нічого не потрібно — це вбудована функція кожного тарифного плану. У підсумку виходить що 1 гігабайт обійдеться нам в 50 грн і якщо трафіку потрібно дійсно багато, то не залишається вибору як підключити ще один пакет на місяць, що переводить нас до другого варіанту.

Другий варіант — Підключити повторно пакет на місяць відповідно до Вашого тарифного плану:

Тобто компанія Водафон пропонує: Якщо у вас закінчилися хвилини або мегабайти, то ви за допомогою певного USSD запиту можете достроково підключити пакет послуг на місяць. І при цьому ви не можете вибрати хвилини, мегабайти їх кількість, а також абон плату. Вам банально доведеться ще раз в цей місяць заплатити нову абонентську плату і отримати знову стандартний пакет послугу на місяць.

USSD запити для підключення — * 101 * 444 #
RED XS — 50 грн
RED S — 70 грн
І так далі…

Третій варіант — Підключити доп інтернет за бонуси

Це напевно найдешевший і найвигідніший спосіб отримати певну кількість мегабайт за бонуси. Правда і тут є проблеми:

  • Для початку необхідно перевірити наявність бонусів за допомогою за проса * 777 * 1 #
  • Скористатися ними можна тільки один раз, а потім їх доведеться накопичувати знову
  • Для замовлення 1 гігабайта USSD запит — * 777 * 2 * 1000 # — вартість 100 бонусів
  • Також можна замовити і 5 гігабайт, але не має сенсу, тому як вартість 5 — 500 бонусів, так що краще замовляти по гігабайту, а в смартфоні поставити обмеження на трафік.

підсумок

На закінчення необхідно відзначити, що компанії Водафон не вистачає окремих інтернет пакетів — декількох варіантів, тому як користуватися інтернетом за 5 грн кожні 100 мегабайт — це дорого, а замовляти окремий пакет на місяць, коли не потрібні хвилини — безглуздо. Тим більше, що попередні хвилини згорять. Ну а бонуси сьогодні вони є, а завтра їх вже немає — розраховувати на них вже не можна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector