Акція МТС — номер 3103. Як відключити?

МТС акції
Компанія МТС не встигла закінчити одну акцію з відбирання грошей у своїх абонентів з номером 2016, так вони вирішили зробити ще одні подібний лохотрон з номером 3103. І зараз цілі акції ті ж, що і в попередній, але умови трохи інші. А все тому, що в кінці року компанія хоче викласти статистику свого доходу і вона повинна бути вище ніж в минулому році, тому як акції компанії почнуть падати і акціонери почнуть їх продавати. Або в протилежному порядку, для звичайних користувачів МТС — це не має значення, але ось те що дані акційні пропозиції приносять користь тільки компанії — це факт.

Чому компанія МТС проводить такі акції.

Сенс досить простий-необхідно розморозити день на рахунках абонентів, і змусити їх витратити на яку ні будь нісенітниця. Детальніше про це можна прочитати в статті «Акція Дні подарунків або новий розлучення МТС»

Умови акції «Чи знаєте ви?»

Учасник акції отримує смс повідомлення з номера 3103 і шляхом відправки повідомлень на цей же номер відповідає на дурні питання від МТС. У день можна відповісти максимум на 5 питань, тим більше що абонентську плату ви заплатите з моменту підключення до акції.

Яка вартість участі в акції?

  • Абонентська плата в день з моменту передплати на оновлення — 2грн.
  • Вартість Смс повідомлення на номер 3103 — згідно з вашим тарифним планом

Як відключити приходять смс з номера 3103

  • Передплату на акцію можна відключити скориставшись мобільним порталом * 121 #
  • Або відправити смс на номер 3103 зі словом «СТОП» (Стоп, стоп).
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector