Неприпустима сесія спробуйте перезапустити гру в майнкрафт

Дуже часто ми встановлюємо на свої комп’ютери софт від невідомих виробників. І начебто все працює. Але якщо у офіційних програм помилки рідкісні, то піратські версії видають їх досить часто. Сьогодні ми спробуємо вирішити проблему «Неприпустима сесія. Спробуйте перезапустити гру в майнкрафт », щоб знову повернутися до улюбленої гри. Насамперед потрібно зробити так, як то кажуть в системному повідомленні, т. Е. Зробити перезапуск. Можливо, причиною помилки дійсно є системний збій. Якщо ж це не привело до бажаного результату, то читаємо далі і робимо все, що від нас залежить.

Помилка входу в Minecraft

Повідомлення про помилку в майнкрафт

Боротьба з вірусами при проблемах з запуском гри

Ніколи не буде зайвою перевірка комп’ютера на зараження шкідливими програмами. Вірус може не тільки порушити працездатність гри або іншого софта, але і пошкодити серйозні дані, як особистого, так і системного характеру.

Діємо по порядку:

 1. Видаляємо клієнт Minecraft.
 2. Відкриваємо антивірус, встановлений на ПК.
 3. Запускаємо повне сканування комп’ютера — це може зайняти досить тривалий час, так що поки можна зайнятися іншими справами. Тільки не зупиняйте перевірку і не ставте її на паузу, т. К. В даному випадку можливі додаткові помилки.

  сканування комп'ютера

  Запуск антивірусної програми

 4. Якщо віруси виявлені, то їх необхідно видалити згідно підказкам антивірусної програми.

  результати сканування

  Повідомлення про результати сканування

 5. Встановлюємо новий клієнт майнкрафт.

Пробуємо заново підключитися до існуючої або створити нову сесію гри. Якщо причиною появи помилки про неприпустимою сесії в Minecraft були шкідливі коди, то вищеописані дії допоможуть її виправити.

Усунення помилки «Неприпустима сесія, спробуйте перезапустити гру» через мережу

Отже, простий перезапуск гри не допоміг, і після перевірки антивірусом проблема не усунулася. Йдемо далі. Якщо ви граєте в Minecraft з друзями по мережі і використовуєте для цього, наприклад ПО Hamachi, то проблема може бути в функціоналі останнього.

Hamachi

Додаток для мережевої гри в майнкрафт

Робимо наступне:

 1. Перезавантажуємо сам додаток для мережевої гри і знову підключаємося до Minecraft.
 2. Пробуємо зробити перезапуск гри, при цьому залишивши Hamachi відкритим.
 3. Якщо помилка не зникне, видаляємо додаток Hamachi і заново його інсталюємо. Те ж саме має зробити і гравець, до чиєї сесії ми хочемо приєднатися. Обидва геймера знову проходять авторизацію і підключаються до гри.

Дані дії повинні допомогти у вирішенні проблеми.

Видалення Minecraft для усунення проблеми з запуском

Спробуємо вирішити помилку «Неприпустима сесія. Спробуйте перезапустити гру в майнкрафт »видаленням гри і її перевстановлення. Після успішного інсталяції знову пройдемо авторизацію і створимо ігрову сесію (або приєднаємося до вже існуючої). Користувачі відзначають, що застарілі ПК можуть не «тягнути» гру і видавати різні помилки. З чим це пов’язано, невідомо, т. К. У майнкрафт немає жорстких системних вимог. Але все ж проста перевстановлення часто може допомогти вирішити проблему.

світ Minecraft

Створення світу в Minecraft

Про оптимізацію ігор під слабкі комп’ютери можна прочитати тут.

Якщо причина помилки в різних версіях гри

Є один суттєвий момент, який багато геймери не беруть до уваги. Якщо 2 гравця використовують різні версії гри, то вони не зможуть приєднатися один до одного. Щоб майнкрафт не видавав помилку, використовуємо однакові варіанти. Безліч помилок видають і недавно вийшли версії гри, ще, так би мовити, не пройшли «обкатку». Тому не поспішаємо встановлювати свіжі версії і моди, почекаємо трохи, поки розробники усунуть всі можливі баги.

інтерфейс гри

Повітряний світ Minecraft

Піратська версія клієнта майнкрафт

Крім всіх перерахованих вище, однією з причин виникнення помилки може бути піратська версія клієнта Minecraft. Розробники внесли оновлення, які змінили систему авторизації. Тепер для того, щоб грати по локальній мережі, необхідно придбати ліцензію. Але наші просунуті геймери і тут знайшли вихід.

Порядок дій:

 1. Відкриваємо папку з грою.
 2. Через рядок пошуку знаходимо файл server.properties.

  server.properties

  Місцезнаходження рядки пошуку в папці з грою

 3. Шукаємо рядок online-mode = true і замінюємо слово true на false. Виглядає цей рядок приблизно так.

online-mode = false

Рядок online-mode = true

Завдяки цим діям відключається перевірка ліцензії, якої, звичайно, немає в піратської версії. Це допоможе впоратися з проблемою, адже не всі можуть дозволити собі встановити ліцензійну версію Minecraft.

висновок

Сьогодні ми розглянули способи, які можуть допомогти вирішити помилку «Неприпустима сесія. Спробуйте перезапустити гру в майнкрафт ». Найпростіший з них — перезапуск гри, та й інші методи не відрізняються складністю. Кожен користувач в змозі самостійно провести перевірку комп’ютера антивірусною програмою, перевстановити Minecraft і додаток для мережевої гри. А також перевірити з одним, одну чи версію клієнта вони використовують. І наостанок хотілося б нагадати, що в офіційному ПО багів набагато менше, ніж в піратських програмах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector