Найкраща пара високошвидкісних Bluetooth-навушників для вашого пристрою Android

У 2017 році компанія Google представила нову функцію Fast Pair. Завдяки цьому, виявлення та підключення пристроїв Bluetooth не завантажувалося повністю, усуваючи необхідність перевірки налаштувань. Завдяки Google це стало ще простіше, тому Fast Pair є необхідною функцією для наступних навушників.

Технологія Fast Pair подібна до технології, яка використовується в системах W1 і W2 в Apple AirPods. Підтримуючи пристрій поблизу телефону, вам буде запропоновано «Натисніть, щоб об’єднати пару». Після вибору пристрою підключено — ось і все.

Google нещодавно оновив цю функцію, дозволяючи пов’язувати швидкі пари з обліковим записом Google, а не лише пристроєм. Тепер щоразу, коли ви змінюєте телефон або переходите на планшет, гарнітура автоматично з’єднається з вашим новим пристроєм, якщо ви використовуєте той самий обліковий запис для входу.

Окрім аудіопристрою Bluetooth, що підтримує швидкісну пару, необхідно також мати телефон з Google Play 11.7 або новішими послугами і, принаймні, Android 6.0 Marshmallow. Незабаром Chromebook отримає підтримку в 2019 році. З такою корисною функцією, можливо, настав час підібрати пару високошвидкісних навушників або Bluetooth-гучномовців. Ось деякі з кращих.

Фото через Google

Бездротові навушники Bose Quiet Comfort 35 II

Bose Quiet Comfort 35 II є одним з кращих навушників з можливістю зменшення шуму на ринку. Вони не тільки містять технологію зменшення шуму Bose світового класу, але й звучать дивно. Це бездротові навушники з часом роботи від 20 годин. Вони також підтримують швидку зарядку. Bose Quiet Comfort 35 II підтримує голосових помічників, включаючи Google Assistant. За допомогою Google Assistant на борту ви можете спілкуватися зі своїм помічником і робити ті ж самі речі, які ви використовуєте під час використання телефону або домашньої сторінки Google.

Купити Бозе Тихий Комфорт 35 II від 349 USD: Amazon | Bose

Фото JimsReviewRoom / YouTube

Навушники Plantronics, Voyager 8200 UC дуже схожі на навушники Bose QC 35. Як і навушники Bose, вони пропонують фантастичну технологію зменшення шуму, щоб ізолювати вас від світу, а також більше 20 годин автономної роботи за один раз. Найбільша різниця між ними полягає у відсутності підтримки голосових помічників у Plantronics.

Купити Plantronics Voyager 8200 UC від 249 USD: Амазонка | Plantronics

Фото: PhoneArena / YouTube

Google Pixel Buds

Google Pixel Buds був представлений вперше разом з Pixel 2 і 2 XL у 2017 році. На додаток до послуги Fast Pair, вони мають унікальну функцію, яка не доступна в інших телефонах, в режимі реального часу. Натиснувши і утримуючи праву трубку, можна ввімкнути Google Assistant і використовувати голосовий помічник для розмови іншою мовою. Людина розмовляє з вашим телефоном і чує ваш перекладений діалог через гучномовець вашого телефону, і ви чуєте їхній перекладений діалог у ваших піксельних бруньках.

Pixel Buds рекламує час автономної роботи від 5 годин, але це займе трохи більше часу. Мішок також є зарядним пристроєм і має власну батарею. У цьому випадку ви можете заряджати бутони пікселів принаймні чотири рази, щоб продовжити використання зарядного пристрою.

Купити пакети Google Pixel від 159 USD: Google

Фото: The Verge / YouTube

Інші пристрої

На додаток до флагманських навушників вище, є зростаючий список навушників і динаміків, включаючи Fast Pair. На момент написання цього тексту не багато аксесуарів, які підтримують цю технологію, але, за словами Google, все більше йде на шляху. Але оскільки Google насправді не надав повного списку, ми могли б пропустити один або два аксесуара. Якщо ви ловите, дайте нам знати в коментарях нижче.

  • Модульна установка AiAiAi TMA-2: гарнітура Bluetooth MFG6, MFG7, MFG8, H60
  • Libratone QAdapt Over-Ear BT: Amazon Google
  • Jaybird Tarah Бездротові спортивні навушники: Jaybird | Amazon | Найкраща пропозиція

Фото через Google

Порівняйте останні телефони

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector