Як змінити час затримки за замовчуванням для сигналу на будь-якій системі Android

Хоча ми не повинні покладатися на час, ми повинні натиснути кнопку відкласти, щоб отримати додаткові хвилини дорогоцінного сну. Залежно від того, яка шкіра OEM працює на вашому пристрої, це може бути п’ять або десять додаткових хвилин відкладання. Однак деякі з нас потребують іншого часу.

У 1950-х роках, коли спочатку був винайдений сон, 10 хвилин вважалися занадто довгими, тому що люди засипали. Тепер ми знаємо, що це набагато складніше і залежить від того, чи є хтось легким або важким, тому тривалість затримки за умовчанням від п’яти до десяти хвилин може не підходити для вас. На щастя, програма Clock на наших смартфонах надає нам повну персоналізацію, що дозволяє нам вибирати саме ту довжину, яку нам потрібно спати.

Фото з Android (Pixel, Motorola, Nokia, Essential і т.д.)

Зміна довжини затримки за замовчуванням досить проста на Android. Оскільки процедура включає програму «Годинник», розроблену компанією Google, кожна шкіра, яка попередньо інстальована цією програмою, буде виконувати ту ж саму процедуру.

Відкрийте програму «Годинник» і виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті екрана. В інший час, ніж за замовчуванням 10 хвилин, знайдіть угруповання нагадувань і виберіть «Довжина повтору», щоб вибрати нову довжину повтору.

Samsung Experience (Samsung)

На відміну від Android, Samsung не має глобального модифікатора довжини повтору. Навпаки, для кожного набору тривог налаштовується довжина повтору. Відкрийте програму «Годинник» і виберіть сигнал на вкладці «Сигнали». Виберіть параметр «Snooze», щоб встановити тривалість повтору.

Зображення Далласа Томаса / Android How

LG UX (LG)

Як і досвід Samsung, LG не має глобального модифікатора довжини повтору. Виберіть один з нагадувань на вкладці «Сигнали» в програмі «Годинник». Виберіть «Час повтору», а потім виберіть нову довжину (типова довжина становить 5 хвилин).

MiFavor UI (ZTE)

Інтерфейс інтерфейсу MiFavor, шкіра, що працює на пристроях ZTE, також не містить глобального модифікатора довжини повтору. Отже, кожна тривалість сигналу тревоги повинна бути налаштована індивідуально. Відкрийте програму «Годинник» і виберіть сигнал, який потрібно змінити. Виберіть «Snooze», щоб вибрати час, що перевищує типовий 5 хвилин.

Oxygen OS (OnePlus)

Відкривши програму «Годинник» на пристрої OnePlus, оберіть три вертикальних крапки у верхньому правому куті, потім виберіть «Довжина повтору», щоб встановити довжину на щось інше, ніж за замовчуванням 5 хвилин. Це налаштування застосовуватиметься до всіх існуючих і майбутніх нагадувань.

EMUI (Huawei Honor)

Якщо у вас є пристрій Huawei або Honor, відкрийте програму Clock і виберіть вкладку Alarms. Виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті та виберіть «Налаштування». Виберіть «Snooze Time» і виберіть нову довжину повтору зі списку.

Інтерфейс Sense (HTC)

Для телефонів HTC відкрийте програму Clock і виберіть вкладку Alarms. Виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті та виберіть «Налаштування». Виберіть «Snooze Time» і виберіть нову довжину повтору зі списку.

Незалежно від шкіри, зміна часу ворсу досить проста. Незважаючи на те, що досить широко охоплює, що ви не повинні використовувати кнопку відкласти, як з будь-якою звичкою, потрібно час для перерви. Тим часом, ви можете насолоджуватися декількома хвилинами сну, незалежно від того, чи потрібна вам хвилина або дві або більше десяти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector