Найбільш популярні типи додатків для iOs та Android

додатки
З появою все нових і нових моделей, компанія Apple розширює і ринок мобільних додатків, як платних, так і безкоштовних. У безлічі додатків з’являються копії, і допрацьовані аналоги. Варто розуміти, що основна маса додатків створені сторонніми компаніями, а компанія Apple не має до цього ніякого відношення. Іншими словами якщо це додаток популярно в для Ios, то висока ймовірність, що цей додаток не менше популярно для андроїд. Але які ж програми залишаються найпопулярнішими і чому?

1. Карти

Номером першим поставимо різні додатки, присвячені пошуку потрібної адреси. Комусь зручніше використовувати Google maps, кому то-Яндекс карти, але сенс від цього не змінюється. Сучасна людина звикла жити з гаджетом в руках і досить погано орієнтується в місті, навіть якщо він тут народився. Додатки вкрай зручні і допомагають побачити не тільки розташування шуканого об’єкта, а й маршрути міського транспорту, так як деякі з них постачають знахідку коментарями щодо наявних в будинку компаній і магазинів, із зазначенням сайту, номери телефону, а іноді і годин роботи.

2. Соціальні мережі.

Ця величезна ніша особливо популярна серед молоді. Багато користувачів зареєстровані відразу практично у всіх соціальних мережах і постійно знаходяться в режимі онлайн. Facebook, Twitter, Vkontakte, Однокласники та інші захоплюють увагу користувача практично на цілий день. Їх величезною перевагою є ілюзія підтримки спілкування на відстані з великою кількістю людей: друзями, родичами, просто інтернет-знайомими, причому з різних країн. Такі додатки, як правило, містять не повний інтерфейс сайту, а урізану версію, адаптовану під смартфон з урахуванням основних запитів користувачів.

3. Месенджери.

В останній рік месенджери все більше і більше заміщають соціальні мережі, не завантажуючи телефон зайвими мегабайтами непотрібного софту. У даних додатках міститься тільки найнеобхідніше для підтримки обіцянки між абонентами. Деякі соціальні мережі виносять додатки повідомлень в окремі месенджери (наприклад, facebook). Що навіть зручніше: користувачеві не потрібно завантажувати додаток соціальної мережі, якщо в даний момент він в ньому не потребує, а вбудований мессенджер допомагає спілкуватися з друзями. За допомогою програми друг навколо, яке можна встановити не тільки на смартфон, але і на ПК. Можна підтягнути акаунти і своїх друзів з усіх соціальних мереж.

Серед найпопулярніших месенджерів можна назвати Whats app і Viber. Кожен має свої особливості, плюси і мінуси. Обидві програми вільні для завантаження і користувач може протестувати їх обидва. Велика кількість користувачів знаходять зручними обидва додатки і користуються обома, маючи можливість контактувати не тільки з тими, хто записаний в телефонній книзі, а й з незнайомими людьми. Viber пропонує приєднатися або створити власну спільноту на будь-яку тему.

4. Додатки для знайомств.

Раніше доступні тільки для стаціонарного комп’ютера або ноутбука, за останні пару років такі додатки доросли до айфонів і Айпад, причому, для айфонів вони кращої якості і більш коректно відкриваються на екрані меншого розміру. Крім стандартних Mamba і Loveplanet з’явилися новинки, розраховані тільки на мобільний користування. Одним з таких прикладів може служити Tinder, що став кращим додатком для знайомств 2015 року. Популярність мобільних додатків для знайомств пояснюється бажанням сучасної людини постійно «тримати руку на пульсі» і бути онлайн навіть далеко від комп’ютера.

5. Додатки для розпізнавання музики.

Ці чудові додатки зробили великий прорив в свій час. Більше не потрібно було болісно шукати вподобану пісню по запам’ятався словами і прослуховувати сотні аудіокомпозицій. Просто відкриваєш додаток і воно розпізнає мелодію, яка грає в даний момент. Найпопулярнішими програмами є Shazam і SoundHound. Розробники постійно оновлюють програми та сьогодні можна зберегти знайдені мелодії, причому на карті з’явиться відмітка про місце, де саме було вироблено пошук. Є ще і розділ друзі, де можна подивитися, які мелодії шукали ваші друзі. Дуже корисне і цікаве додаток для всіх любителів музики. Безумовно, вибір додатків в AppStore величезний, ми лише зробили огляд найбільш часто завантажуваних додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector