Як і чим відкрити файл з розширенням JSON

Формат .JSON зазвичай використовується як частина веб-сайтів, створених на основі Ajax. У XML він стає все більш популярним. Розширення файлу .JSON відноситься до типів файлів опису об’єктів JavaScript.Json пропонує альтернативний підхід до доступу до даних. Для відкриття та редагування файлів з таким розширенням необхідно використовувати спеціальні редактори, найбільш популярні і функціональні з яких описані нижче.

Як і чим відкрити файл з розширенням JSON

Доступні способи відкриття файлу з розширенням JSON.

Що означає розширення JSON

Формат файлу .JSON є основним елементом Java, його головними функціями є стандартна організація обміну інформацією, яка використовується для запису з використанням простих інформаційних і тематичних структур. Опис формату json використовує легкий спосіб запису на основі контенту і зрозумілою компонування. Технологія, спочатку залежить від підмножини JavaScript, тепер вважається стандартом, тому цей тип файлу використовується значно частіше.

Чим відкрити файл у форматі JSON

У ньому використовується концепція злиття значень ключа зі структурою даних. Його популярність і доступність також пояснюється широко використовуваним методом обміну даними в Javascript. Щоб відкрити для перегляду або редагування файли в такому форматі, необхідно використовувати стороннє додаток. Нижче наведено список найбільш популярних і функціональних програм, за допомогою яких ви з легкістю відкриєте будь-який файл з розширенням .JSON на комп’ютері.

Altova XMLSpy

Altova XMLSpy — ефективна і потужна утиліта, інструмент редагування та інтегроване середовище розробки (IDE) для файлів XML (Extensible Markup Language). Він може використовуватися для моделювання, перетворення і налагодження програмного забезпечення, заснованого на технології XML. Основною перевагою програми є підтримка розширення .JSON. Софт включає в себе всі необхідні інструменти для роботи з додатками, що використовують XML, XML Schema XSLT і XQuery. При запуску програми видно порожній основний екран, але для оцінки функціональності є набір демо-файлів. У комплект входять звіти про витрати, переносні форми XML, проекти SPS, замовлення на поставку, приклади XBRL, приклади EPUB, набори XQuery і файли HTML5.

XMLSpy може працювати з базами даних, створеними Microsoft SQL Server, PostgreSQL, Oracle, MySQL, IBM DB2, Informix, Sybase і Microsoft Access. Серед функцій є оцінка XPath, яка визначає обмеження на помилку для перевірки XML Schema, перетворення DTD (визначення типу документа), а також оптимізація дуже великих файлів. Інтерфейс програми зрозумілий інтуїтивно, і для використання в поточному проекті можна легко вибрати необхідні інструменти. Часто використовувані параметри (трансформація, перевірка орфографії і т. Д.) Доступні в режимі швидкого доступу на головному екрані.

Altova XMLSpy

У меню «Інструменти» користувачі можуть звертатися до редактора сценаріїв, а також до утиліт для порівняння папок. Є можливість додати швидкий доступ до інструментів, які вже встановлені в системі. Altova XMLSpy може стати оптимальним рішенням для створення і обробки XML-даних. Надаючи набір всіх необхідних для роботи інструментів, утиліта повинна допомогти користувачам підвищити продуктивність.

Notepad ++

Notepad ++ — безкоштовний і дуже популярний текстовий редактор, який пропонує можливість створювати і змінювати вихідний код, а також переглядати і редагувати файли з розширенням JSON. Це відмінна заміна блокноту, вбудованому в систему. Він ефективний як при написанні простого тексту, так і при програмуванні. Можливості Notepad ++ включають підтримку WYSIWYG, автоматичне завершення вмісту коду, підсвічування синтаксису, запис і відтворення макросу, а також перегляд і зміна будь-якого тексту або вихідного коду в режимі Multi-View.

Notepad ++ написаний на C ++ і використовує тільки API і STL Win32, що забезпечує швидку роботу і менший розмір програми. Як стверджують виробники, Notepad ++ призначений для скорочення глобальних викидів вуглекислого газу — оптимізуючи якомога більше процедур без додаткового навантаження на систему. Програма використовує менше потужності ЦП, тому комп’ютер може знизити енергоспоживання, що призведе до меншого забруднення навколишнього середовища. Програма безкоштовна не тільки вдома, але і для комерційного використання. У ній не відображаються оголошення або пропозиції на Донат. Після установки буде потрібно близько 10 МБ (з вбудованим FTP-клієнтом і конвертером ASCII-HEX), а з 15 редагованими текстовими файлами використовується не більше 4 МБ ОЗУ. Зрозуміло, обсяг споживаної пам’яті залежить від кількості і розміру відкритих файлів.

Notepad ++

Notepad ++ в окремих вкладках обробляє відразу декілька файлів. Варто зазначити, що колір вказує, які відкриті файли не були збережені (червона дискета). Завдяки підтримці десятків мов, створення і зміна скриптів стало набагато легше (PHP, С #, html, java, PowerShell і т. Д.). Більш того, ви можете створювати свої власні визначення та кольору ключових слів. Програма не тільки дозволяє управляти всіма функціями за допомогою поєднання клавіш, але і дає можливість створювати власні комбінації.

Якщо ви шукаєте інформацію про фразу, виділіть її та використовуйте комбінацію ALT + F2 або виберіть RUN> GOOGLE SEARCH, щоб знайти її в GOOGLE. Notepad ++ дозволяє протестувати код в будь-якому популярному браузері — для цього використовується поєднання клавіш або опцію меню «Run / Run». Notepad ++ дозволяє конвертувати текстові файли в безліч різних версій коду, що буде особливо корисно для людей, які створюють сайти або веб-додатки. На вкладці «Модулі» є менеджер плагінів, який дозволяє встановити FTP-клієнт NppFTP, що швидко і ефективно замінить файли, наприклад, на веб-сервері. Можна встановити одне з десятків доповнень. Є такі універсальні інструменти, як перекладач мови, голосове вимова і «NppExec», що дозволяє відразу запустити скрипт, не виходячи з програми.

Akelpad

Ця програма поєднує в собі швидкість, невеликий розмір і продуктивність звичайного текстового редактора. Утиліта розширює функціональність такими параметрами, як редагування тексту в одному або в декількох вікнах, легко відображає символи всіх Unicode-систем, а також будь-яких інших систем кодування, встановлених в системі. Додатковою перевагою редактора є підтримка функції для перегляду файлів JSON. Софт відображає символи, використовувані в форматах Unix і Mac. Крім того, користувач може використовувати попередній перегляд програми, переглядати графіки, що містяться у відкритих файлах, або використовувати таблиці. На відміну від звичайного блокнота, AkelPad пропонує варіант редагування скасування і надзвичайно швидкий пошук і заміну текстових фрагментів.

Основні функції:

 • режим з одним вікном або багатовіконний редактор;
 • практично необмежений розмір файлу;
 • підтримка UTF-8;
 • скасувати / повторити;
 • швидкий пошук;
 • печатка;
 • підтримка мовних модулів.

Akelpad

Інтерфейс схожий на Блокнот — програма може бути встановлена ​​паралельно зі звичайним текстовим редактором або як його заміна.

Komodo Edit

Komodo Edit — це багатоплатформений текстовий редактор для програмістів і веб-майстрів. Забезпечує підтримку найпопулярніших мов. Доступні версії для Windows, Mac OS X і Linux. Останнє видання програми забезпечує синхронізацію кількох робочих станцій, спільну роботу в режимі реального часу, підтримку великої кількості мов (і поліпшень в уже існуючих) і загальне поліпшення продуктивності.

Крім того, можна редагувати і створювати файли стилю CSS і HTML-документи. Програмне забезпечення надає велику кількість функцій, в тому числі автозаповнення коду, перевірка синтаксису, розфарбування синтаксису, підтримка постійних функцій, модуль запису макросів, швидкі клавіші читання файлів JSON, і так далі. Додана підтримка мови Go. Змінено систему підказок, яка тепер відображається як окреме вікно, а колірна схема Komodo за замовчуванням змінена на Base16. Основна панель з інструментами за замовчуванням прихована, але її можна відновити на постійній основі.

Komodo Edit

Sublime Text

Sublime Text — це функціональний редактор для програмістів, і багато хто вважає його кращою програмою в своєму класі. Містить безліч цікавих і унікальних рішень, які роблять його дуже ефективним для програмістів інструментом. Має потужний API, заснований на мові Python, тому його можна розширити за допомогою нових функцій. Найцікавіші функції програми Sublime Text:

 • швидка навігація — програма дозволяє швидко переміщатися по файлах, символам, лініях або словами;
 • множинний вибір — завдяки цьому можна зробити відразу кілька змін, таких як зміна в декількох рядках, масова зміна імен змінних;
 • палітра команд — Sublime Text має палітру команд, в якій присутні рідко використовувані команди, такі як сортування, зміна синтаксису, відступи і т. д;
 • повноекранний режим — програма дозволяє збільшити область з кодом на весь екран, завдяки чому можна повністю сконцентруватися на написанні коду. У стандартний інтерфейс з вкладками і меню можна повернутися в будь-який час;
 • Split Edition — редактор використовує можливості широкоформатних або декількох моніторів одночасно і дозволяє одночасно редагувати 2 файли;
 • швидке переключення проектів — проекти в програмі зберігають весь вміст робочої області, включаючи змінені, але не збережені вручну файли;
 • API для плагінів — підтримує потужний API на основі Python, тому можна створювати свої власні плагіни;
 • повне налаштування — відображення ключів, меню, фрагментів, макросів, автозаповнення — все можна вільно налаштовувати в простих файлах в форматі JSON;
 • Multi-platform — програма доступна для Windows, Max OS X і Linux в 32-х і 64-розрядних версіях, а для Windows також є портативна версія.

Sublime Text

NFOPad

NFOPad — це невеликий безкоштовний переглядач файлів NFO і JSON з вбудованим текстовим редактором. Файли NFO представляють собою текстові документи, часто оснащені ASCII, де міститься необхідна інформація про програми. NFOPad — це додаток, змодельованої на стандартному Блокноті, але набагато більш широке і містить додаткові функції. Програма повністю підтримує кодування Unicode і виявляє гіперпосилання та адреси електронної пошти. Додаток легко налаштовується, тут можна встановити шрифт ANSI або ASCII, а також вибрати колір. Дозволяє друкувати і шукати текст, встановлювати ширину екрану. Софт підтримує метод перетягування. Варто зазначити, що додаток NFOPad буде корисно при редагуванні файлів довідки.

NFOPad

блокнот

Блокнот Windows — стандартний додаток, вбудоване в операційну систему. Крім базових функцій, програма виділяється можливістю перегляду і редагування файлів JSON. Щоб відкрити програму в Windows, просто натисніть Пуск (або клавішу Win) і введіть «Блокнот».

Що ще може викликати проблеми з файлом

Нездатність відкрити і працювати з файлом JSON не обов’язково означає, що на вашому комп’ютері не встановлено відповідне програмне забезпечення. Можуть бути й інші проблеми, які також заважають працювати з файлами. Нижче наведено список можливих проблем.

 • Пошкодження файлу JSON.
 • Неправильні посилання на файл JSON в записах реєстру.
 • Випадкове видалення опису розширення JSON з реєстру Windows.
 • Неповна установка програм, з яких формат JSON.
 • Відкритий JSON-файл заражений небажаним і шкідливим програмним забезпеченням.
 • У комп’ютера недостатньо апаратних ресурсів, щоб впоратися з відкриттям файлу JSON.
 • Апаратні драйвери, використовувані комп’ютером для відкриття файлу JSON, застаріли.

Ви правильно завантажили і встановили одну з програм, і проблема з файлом JSON як і раніше відбувається? Якщо жоден із прикладів не підходить під опис вашої проблеми, тоді, швидше за все, комп’ютер заражений серйозним вірусом і може знадобитися перевстановлення Windows.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector