МТС Суперопределітель — спосіб як дізнатися прихований номер

Нещодавно ми розглядали послугу від компанії МТС прихований номер і суть цієї послуги полягала в тому що можна приховати номер для абонента якому ви знаєте. І називалася послуга — Антивизначник номера.

Призначення послуги суперопределітель або як бачити номер всіх абонентів

Але проблема в тому що прихований номер або антіоплерелітель не працює для номерів, у яких підключена інша протилежна послуга — Суперопределітель. Суть її як уже багатьом зрозуміло з вище сказаного це визначити номер незалежно від того хто тобі дзвонить.

Для кого вигідно підключати дану послугу

Те що ви будете знати хто Вам телефонує незалежно від того користується людина прихованим номером чи ні — це звичайно добре. Але основна причина не поширеності даної послуги це ціна.

Вартість активації послуги — 100 грн + ви потрапляєте на абон плату 1 грн в день. Роблячи висновок можна припустити підключати дану послугу швидше за все будуть тільки абоненти які використовують безлімітні тарифи І ТО НЕ ВСЕ. Тому як додатково платити 30 грн на місяць тільки для того щоб дізнатися номер абонента який Вам нададуть — досить накладно.

Але якщо Вам в день дзвонять сотні людей і з них 50 відсотків з прихованих номерів, то для того щоб відсіяти не потрібних і поставити їх в чорний список — можливо ціна виправдовує себе.

Як підключити послугу суперопределітель МТС.

Для абонентів передплаченого зв’язку — відправити запит — * 101 * 410 #
Для контрактних абонентів — тільки телефонувати за номером 111 і зв’язуватися з оператором кол центру.

Як відключити послугу суперопределітель

Для відключення, якщо ви обслуговуєтеся на передплаченої форми зв’язку — відправити запит — * 101 * 411 # або відправити смс повідомлення на номер 3411.
Для контрактних абонентів інструкція та ж, що і для підключення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector