МТС скасував помегабайтно тарифікацію трафіку. Як уберегтися від зайвих витрат?

МТС

Оператор стільникового зв’язку МТС оголосив про скасування опцій «МІНІБ» і «Суперб Smart» на тарифах «Супер МТС», «Red Energy», «посекундно» і «Твоя країна». Зміни вступлять в чинностi 4 квiтня 2018 року.

Відтепер діятиме заплутана тарифікація мобільного інтернету. За замовчуванням підключиться пакет «Перший інтернет-пакет» з 3 ГБ в місяць з оплатою 12 рублів на добу, проте його можна буде замінити на «Базову тарифікацію інтернету» зі списанням 25 рублів за кожні 20 мегабайт.

Опції «Перший інтернет-пакет» і «Базова тарифікація інтернету» включені в початковий пакет послуг всім новим абонентам тарифів «Супер МТС», «Red Energy», «посекундно» і «Твоя країна» (і при переході на будь-який з цих тарифів) . Поріг безкоштовного інтернету — 3 мегабайта в місяць, після чого автоматично підключається «Перший інтернет-пакет». Після ічерпанія 3 ГБ підключаються додаткові пакети трафіку — по 500 МБ за 75 рублів.

Як уберегти себе від зайвих витрат, якщо вам не потрібен інтернет на тарифах «Супер МТС», «Red Energy», «посекундно» і «Твоя країна»:

Наберіть команду * 111 * 1430 # і відключіть на мобільному пристрої передачу даних. Ніколи не користуйтесь інтернетом, а якщо він вам знадобиться, перейдіть на тариф з абонентською платою і включеним трафіком — так вийде дешевше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector