Як використовувати SMS-месенджер Google на комп’ютері

Компанія Google запустила веб-версію «Повідомлень». Вона синхронізується зі смартфоном, і дозволяє отримувати і відправляти SMS-повідомлення з ДІФКУ, фотографіями та стікерами.

Веб-версія «Повідомлень» доступна за адресою messages.android.com, але для того, щоб скористатися нею, необхідно оновити програму «Повідомлення» на смартфоні до версії 3.3.043, яка тільки почала з’являтися в Google Play Маркеті. Апдейт добереться до всіх користувачів Android протягом тижня.

повідомлення

Якщо ви оновили додаток до потрібної версії, відкрийте його, натисніть на меню в правому верхньому куті і виберіть «Повідомлення в інтернеті». Відкриється камера, за допомогою якої потрібно відсканувати QR-код, який показаний на сторінці messages.android.com. Якщо погодитися з пропозицією «запам’ятати цей комп’ютер», в месенджер не доведеться залогініваться повторно.

«Повідомлення» працюють в Chrome, Firefox, Opera і більшості інших популярних браузерів. Крім роботи з текстом, вони дозволяють відправляти заготовлені відповіді, переглядати вміст посилань всередині бесіди, копіювати одноразові коди одним кліком, а також обмінюватися ДІФКУ, стікерами, емодзі і зображеннями.

повідомлення

Для повноцінного використання веб-версії месенджера Google необхідно призначити «Повідомлення» дефолтних додатком для роботи з SMS на смартфоні. Це можна зробити через «Налаштування»> «Програми»> «Програми за замовчуванням».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector