Місцезнаходження в Viber як включити або вимкнути геолокацію

Місцезнаходження в Viber — це вбудована функція, яка передає ваші геолокаційні дані на карті. Перебуваючи в будь-якій точці планети, ми можемо проінформувати свого співрозмовника про свої точні координати за допомогою цієї корисної функції. Це корисно і зручно, якщо ви потрапили в малознайому місцевість або заблукали в натовпі людей.

Місцезнаходження Viber
Функція розташування Viber — дуже зручна система

Після того, як включена функція розташування, ваші координати будуть прикріпити до кожного відправленого повідомленням. Щоб визначити місцезнаходження в Viber, достатньо активувати функцію при оправці повідомлення, це робиться дуже легко.

Включення і відключення розташування в додатку Viber

Для активації геолакаціі в Viber, досить натиснути на маленьку стрілку, розташовану поруч з полем введення тексту повідомлення, як на малюнку:

Місцезнаходження Viber
Стрілочка відображає функцію Місцезнаходження Viber

Повтортное натискання на цю стрілочку відключить функцію місця розташування. Колір зміниться на прозорий в залежності від обраної теми оформлення в Viber:

Місцезнаходження Viber
Ви можете відключати і включати функцію за своїм бажанням

Метод визначення геолокаційні даних грунтується не по GPS навігації, а береться з найближчих станцій стільникового зв’язку. Отже, точність визначення ваших координат буде визначається не завжди правильно (точність буде коливатися від 1 до 110 метрів):

Місцезнаходження Viber
Ви можете надіслати своє місце розташування будь-якому користувачеві Viber

Якщо ви перебуваєте у великому місті, де присутня велика кількість базових станцій, то точність розташування буде близька до реального значення.

Але якщо ви будете знаходиться за містом, або рухатися на машині, то визначити точне місце положення буде практично неможливо через малу кількість станцій.

Якщо ви заблукаєте, або опинитеся в незнайомому місці — не лякайтеся! З цією функцією обміну розташуванням ви легко повідомте свого співрозмовника, який отримає ваші координати в будь-якій точці планети!

Рекомендуємо встановити Вайбер на комп’ютер і скористатися відеодзвінки (поки доступні тільки на Desktop версії). Плюс, також можна користуватися різними стікерами, які недоступні для мобільних пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector