Mail.Ru Group випустила новий браузер. За знайдений в ньому баг обіцяють мільйон рублів

Mail.Ru Group представила публічну бета-версію браузера Atom. Він створений на основі проекту Chromium, який використовується в Chrome, «яндекс.браузер» і деяких інших браузерах, і працює тільки на Windows.

Atom

Компанія позиціонує Atom як захищений і приватний браузер — в ньому є спеціальна панель, за допомогою якої користувач може перевірити, які дозволи на обробку своїх даних він видав сайту. На цій панелі можна заборонити будь-якого сайту доступ до мікрофона і камері, а також заблокувати рекламу. На етапі установки також можна відмовитися від відправки статистики використання браузера розробникам.

Atom дозволяє використовувати вкладки в режимі інкогніто в основному вікні, а також вибрати цей режим за замовчуванням для певних сайтів. Сервіси Mail.Ru Group швидко працюють в цьому браузері навіть при поганому інтернет-з’єднанні.

Для забезпечення високої безпеки Atom була запущена програма з пошуку вразливостей. За виявлення серйозної проблеми в програмі можна отримати до одного мільйона рублів.

У липні Mail.Ru Group закрила браузер «Аміго», який критикували за сумнівні способи просування, в тому числі приховану установку разом з іншим софтом. Компанія також розвиває експериментальний браузер Go, який, так само, як Atom, створений на основі Chromium.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector