Magic wifi або як роздавати Wifi c допомогою ноутбука або ПК? —


Magic WiFi — відмінна пропозиція від розробників з Китаю. Програма спеціально створена для роздачі WiFi c будь-якого комп’ютера або ноутбука. Мережева карта починає працювати по типу маршрутизатора, утворивши свою точку доступу до глобальної мережі, і виконує всі функції роутера. Звичайно ж за допомогою банальної установки програми ви не зможете забезпечити повноцінну роботу великої кількості комп’ютерів в офісі або в іншому подібному місці, для цього знадобитися хороший маршрутизатор по типу таких, але забезпечити доступ гаджетам у вас в будинку — це не проблема.

Чому необхідно знати про дану утиліту, навіть якщо вона Вам зараз не потрібна?

Розробники представили світові нову програму Magic WiFi не випадково. Адже інтернет вже настільки щільно увійшов в повсякденність, що відсутність зв’язку прирівнюється до всесвітньої катастрофи. Завдяки підключенню до інтернету ми дивимося улюблені передачі і спілкуємося з друзями, а також підтримуємо зв’язок з колегами по роботі. Якщо на пристрої немає інтернет або несподівано згорів роутер, мобільний оператор ввів обмеження на ретрансляцію, не пройшли платежі за користування мережею або потрібно підключити до інтернету за межами будинку або роботи, то слід скористатися утилітою Magic WiFi. При наявності великої родини, програма вирішить всі проблеми, і кожен зможе забезпечити собі доступ до мережі. В наявності як економія, але і як і раніше висока швидкість інтернету, яка не знизиться при одночасному використанні мережі.

Установка Magic WiFi

Програма відмінно себе показала при роботі з різними версіями операційної системи Windows. Для нормального функціонування програми необхідна наявність мережевої карти, тому при виникненні проблем з використанням даної програми проблему потрібно шукати саме в мережевої карти, а не в ОС, або розбіжності з іншими програмами. Русифікована версія розповсюджується абсолютно безкоштовно, завантажити можна як за прямим посиланням, так і за допомогою торрент-трекерів. Утиліта має невеликий розмір, тому скачування займе лічені хвилини.

Програму не потрібно встановлювати, просто помістіть в зручну для Вас папку, щоб вона була завжди під рукою. Після скачування потрібно запустити даний файл, придумати логін і пароль для власної мережі, роздати доступ всім, кому вважаєте за потрібне. Визначаємося з типом підключення, хоча за замовчуванням стоїть автоматичний вибір. Тепер Ви маєте точку доступу до інтернету, і можете використовувати в будь-якому зручному місці. Якщо роздаєте WiFi на кілька пристроїв, то для зручності користувачів зможете скасувати пароль для входу. Крім зрозумілого і інтуїтивного інтерфейсу, утиліта надає абсолютну безпеку і повний захист від зломів і вірусних атак.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector