Logo Quiz відповіді з картинками

Багато користувачів вже встигли оцінити мобільну головоломку з Play Market. Це захоплююча гра, яка була розроблена для пристроїв Android. У ній потрібно дізнатися логотипи різних популярних брендів і вводити текст їх назви, щоб пройти черговий рівень. Не у всіх виходить пройти всі завдання. Тому в цій статті про Logo Quiz будуть представлені відповіді з картинками.

Детальніше про головоломці Logo Quiz

Гра Logo Quiz стала досить популярною завдяки незвичайним завданням. Завантажити її можна з Play Market за посиланням. Після запуску програми вам належить відгадувати логотипи популярних компаній різних країн світу. Всього в грі надано більше 2.5 тисяч завдань і, відповідно, логотипів. Вам належить пройти 52 захоплюючих рівня. Але відповіді на них будуть досить прості. Ми кожен день бачимо різні картинки брендів, просто проходячи по вулиці в магазин або на роботу. Кожен день спостерігаємо їх в інтернеті і рекламі з телевізора.

Відповіді на 5 рівень

Відповіді на 5 рівень гри Logo Quiz

Відповіді на 6 рівень

Відповіді на 6 рівень

Відповіді на 7 рівень

Відповіді на 9 рівень

Відповіді на 10 рівень

Відповіді на 10 рівень Logo Quiz

Гра є тестом для кожного — наскільки добре ви зможете розпізнати логотипи і ми знали що ви сучасної особистістю. Додаток вже встигли оцінити більше 60 мільйон користувачів. У грі реалізований рейтинг, який відображає список кращих знавців. Кожна головоломка має підказки і різні натяки, щоб допомогти вам пройти рівень. Гра періодично оновлюється, але більшість умов завдань і самі картинки залишаються з колишніми відповідями.

Рівні в Logo Quiz розподілені по зростанню складності. Початкові завдання — це найпопулярніші логотипи, які зможуть відгадати навіть діти. Іноді тут трапляються менш популярні зображення, але розробники з виходом оновлень намагаються ці помилки виправити. А ще власники гри обіцяють додати більше нових картинок в наступних оновленнях, які ми з нетерпінням чекаємо.

Це може бути корисним: Як виграти в Клевер.

Де знайти всі відповіді гри з картинками

Якщо ви тільки недавно почали грати в головоломку Logo Quiz і хочете отримати відповіді з картинками з 1 по 10 рівень:

 1. Відвідайте сторінку https://yes-games.net/prohozhdeniya/logo-quiz-otvety. На сайті вже є готові відповіді. Вам потрібно вибрати рівень, на якому ви зараз перебуваєте в грі і вибрати біля нього стрілку.

  список відповідей

  Відкрити список відповідей на відповідний рівень Logo Quiz

 2. Відкриється список із зображеннями і підписами логотипів. Підказками користуються все. Тому що навіть на початковому етапі хтось та зустріне зображення, яке вперше бачить.

На сайті «Відповіді на гру» можна знайти рішення більш ніж на 30 перших рівнів Logo Quiz. Відкрийте сторінку за посиланням https://otvetnaigru.ru/logo-quiz-otvety/ і опустіть екран із зображеннями до потрібного рівня. Кожен блок з картинками підписаний і пронумерований за рівнем. Тому ви легко зможете зорієнтуватися. Логотипи тут також розділені по країнах. Знайти їх можна відразу нижче розділів з рівнями.

Якщо вам потрібні відповіді на який-небудь певний етап гри, введіть запит з цифрою в пошуковому рядку. І знайдіть таким чином потрібні підказки. Так як не всі сайти мають рішення на всі 52 рівня Logo Quiz.

Читайте також: Пошук по фото в соц. мережах.

Як ще можна знайти назву логотипу в Logo Quiz

Якщо ви не можете знайти потрібну підказку для свого рівня або якогось логотипу, вам допоможе пошук за картинками. Такий інструмент надає як Google, так і Яндекс — вибір за вами. Детальніше про пошук за картинками з телефону написано в цій статті. Але для початку потрібно зробити її скріншот. У більшості смартфонів для створення копії екрану служить кнопка «Power» (живлення) і збільшення гучності.

Коли картинка логотипу виявиться у вас в галереї, зробіть наступне:

 1. Відкрийте пошук Гугл (або Яндекс);
 2. У пошуковому рядку у вас повинен бути значок фотоапарата. Якщо такого немає, виберіть в розділах картинки. Або напишіть в пошуку «Пошук по картинці»;

  Пошук по картинках

  Пошук по картинках в Google

 3. Натисніть на піктограму пошуку зображень і в формі виберіть вкладку «Завантажити файл»;

  завантаження файлу

  Завантаження файлу для пошуку картинок в Google

 4. Потім натисніть кнопку «Огляд» і виберіть скріншот логотипу, який ви зробили раніше;
 5. Після завантаження фото пошукова система спробує розпізнати, що знаходиться на зображенні і ви отримаєте список результатів. У них ви зможете знайти назву того, що знаходиться на зображенні.

За таким же принципом працює і пошук за картинками в Яндекс. Чим якісніше буде скріншот, тим ви отримаєте точніше результати і зможете відповісти на загадки Logo Qiuz.

Пошук назв брендів на Tineye

На сайті https://www.tineye.com/ розташований зручний сервіс. Його часто використовують, щоб перевірити унікальність зображення. Але ви можете використовувати сайт для визначення логотипу на зображенні. Процес пошуку точно такий же, як для пошукових систем. На головній сторінці виберіть стрілку і вкажіть розташування скриншота в галереї. Tineye покаже вам всі сайти, де розташовані подібні зображення.

Серед результатів ви зможете знайти для гри Logo Qiuz відповіді на питання з картинок. У них з’являються адреси сайтів, де є такі ж зображення, їх опис. І, можливо, офіційний сайт цього логотипу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector