Листівки для Вайбера — де скачати і як відправити

З унікальним месенджером Виберіть знайоме величезна кількість користувачів мережі інтернет, які не уявляють життя без спілкування з друзями, родичами і колегами. На сьогоднішній день він вважається одним з найпопулярніших і за кількістю прихильників обганяє таких серйозних суперників як Skype і WhatsApp.

Перевага даного мессенджера не тільки в його абсолютної безкоштовності (реєстрація та користування додатком відбувається на абсолютно безоплатній основі, ви оплачуєте лише трафік згідно з тарифами вашого інтернет-провайдера), але і достатку додаткових функцій, таких як створення групових чатів, проведень конференцій і можливість ділитися з іншими абонентами мультимедійним контентом.

Листівки для Viber безкоштовно
Листівки для Viber безкоштовно

Урізноманітнити спілкування можна також за допомогою різноманітних дудлів, стікерів, картинок і листівок. Так що якщо ви не знаєте, де взяти листівки для Вайбера безкоштовно, читайте далі.

Як відправити листівки для Виберіть

Цей варіант відмінно підходить в тому випадку, якщо на вашому пристрої вже є збережені листівки або анімація, якій ви хочете поділитися з іншими користувачами. Для початку вам, природно, потрібно запустити додаток і у вікні чату вибрати того співрозмовника, якому ви і збираєтеся анімацію або листівки для Виберіть.

У лівому нижньому кутку вікна потрібно натиснути на клавішу з зображенням «плюса», після чого на екрані виникне розширене контекстне меню з різними варіантами подальших дій.

Натискайте кнопку із зображеним на ній зайчиком, під яким знаходиться підпис «Анімаційне повідомлення».

Листівки для Viber безкоштовно
Листівки для Viber безкоштовно

Після цього програма відкриє розділ, який буде містити всі можливі анімації і листівки для відправки іншим абонентам. Можна натиснути на клавішу з «плюсом» і вручну додати листівку або малюнок.

Тепер при бажанні можна додати голосове повідомлення до вашої листівці. За допомогою спеціального меню можна вносити зміни в тональність свого голосу.

Далі є можливість попереднього перегляду вийшла листівки з голосовим повідомленням перед відправкою іншому абоненту. Також напередодні свят ми можете привітати близьких з травневими святами. З 1 травня, а також зі святом 9 травня — днем ​​перемоги. Це привітання буде приємно всім ветеранам і всім військовослужбовцям, які воювали і захищали нашу батьківщину.

Листівки та анімаційні повідомлення займають зовсім небагато простору, тому з їх відправкою звичайно проблем не виникає.

Листівки Viber
Листівки Viber

Листівки Viber
Листівки Viber
Листівки Viber

Як зберегти анімацію і листівки для Вайбера

  1. Якщо інший абонент надіслав вам анімаційне зображення із записом голосу або листівку, то ви можете зберегти її на свій пристрій. Оскільки історія листувань в даному месенджері має певний «термін придатності», після закінчення якого вся переписка автоматично видаляється, то найбільш сподобалися екземпляри настійно рекомендується відразу ж зберігати у внутрішню пам’ять мобільного телефону.
  2. На пристроях під управлінням Android збереження листівок і картинок здійснюється натисканням на кнопку «зберегти в пам’ять пристрою», яка розташована безпосередньо у верхній частині екрану.
  3. У тому випадку, якщо месенджер встановлений на айфоне, процес збереження листівок і анімацій незначно відрізняється: для того щоб зберегти вподобаний екземпляр в пам’ять свого пристрою, потрібно вибрати зображення і вибрати в контекстному меню варіант «Збереження в галерею».

Залишається додати, що на даний момент на просторах мережі інтернет існує безліч різноманітних сайтів, що пропонують величезний асортимент картинок, анімацій і тематичних листівок: це можуть бути привітання з Новим Роком, Різдвом, Днем Народження, листівки для Виберіть з 8 березня, 23 лютого і іншими подіями практично для будь-якого урочистого приводу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector