Lifecell Відео (Ютуб) — послуга, як відключити? Чи варто підключати?

послуга лайфсел
Не так давно ми розповідали про послугу Водафон відео або як її називає оператор «Водафон ТВ». В результаті виявилося, що послуга хоч і не повністю марна, але все ж потріпати нерви може кожному. А все тому, що трафік який нібито не враховується, може бути знятий з користувача. Зараз же розберемо послугу Лайфселл відео і її з аналогічною від Водафон.

Послуга Лайфсел відео — суть послуги

І ось вже перша відмінність, суть послуги Лайфсел відео надання доступу до відео хостингам, на відміну від Водафон (надання до перегляду телеканалів або сервісів перегляду фільмів).

Тобто з підключеною послугою Вам нададуть доступ (обмежений по трафіку) до:

  1. Youtube
  2. Мегого
  3. Oll.tv
  4. Divan.tv

Вартість і тарифікація Лайфсел відео

Існує кілька різновидів даної послуги

Відео онлайн

оптимальний

Максимальний

сова

Вартість — 7 грн в день

20 грн на 7 днів

60 грн на 30 днів

15 грн на 30 ночей (вдень дана послуга не надає переваг)

Розмір наданого трафіку 500 МБ

2 ГБ

10 ГБ

Безлім (вночі з 00 до 8 ранку)

Проблеми і мінуси послуги Лайфсел відео

  1. Якщо У вас закінчиться трафік надається послугою, а за мірками відео 500 мегабайт — це майже нуль, то з вас автоматично зніметься нові 7 грн і знову нададуть трафік. В кінцевому підсумку це буде тривати до тих пір поки у вас будуть гроші на рахунку.
  2. Теж саме і навпаки, якщо ви скажімо за день або тиждень не встигнете витратити весь трафік на 500 мегабайт або 2 гігабайти — відповідно. То по закінченню термін дії отриманий вами трафік — згорить. А гроші підуть в лайф.
  3. Якщо ви підключили пакет оптимальний або максимальний, то він автоматично буде продовжуватися кожного тижня, місяць — не залежно від того наскільки Вам потрібен цей доступ.
  4. Але й останнє — за такі гроші можна було надати і безлімітний доступ до 3-4 відео сервісів і якщо Вам і потрібен доступ, то краще вже підключайте відповідні тарифи з уже наявними трафіком.

Як відключити і підключити послугу?

Для управління послугою існує USSD Меню * 226 #

Або голосове меню за номером — 5053

підсумок

З огляду на всі перераховані вище нюанси, кількість трафіку і ціни — послуга від Лайфсел — Відео — абсолютно марна. І підключати її не варто. А якщо її підключили без вашого відома, то напишіть про це в коментарях — як ви її відключили і при яких обставинах вона була підключена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector