Термін дії сім лайфселл. Як перевірити продовжити

лайфселл
Всі стартові пакети, які обслуговується на передплаченого основі мають термін дії і не важливо який ви використовуєте оператор. Будь це МТС, Київстар, Лайф і так далі. Все це зроблено тому, що фактично не є власником свого номера (передоплата) і на кожному стартовому пакеті написано, що оператор може відключити або змінити ваш тарифний план без узгодження з Вами.

Який термін дії номера лайф або лайфселл?

Після поповнення рахунку більш ніж на 10 грн (включно) термін дії номера лайфселл продовжується на 365 днів. Якщо протягом цього часу ви не поповните рахунок, то на 366 день номер буде заблокований і ви не зможете ним скористатися.

Як перевірити термін дії?

Для цього компанія лайф створила запит вигляду * 121 #
Після набору цього USSD запиту ви можете побачити ваш номер телефону і дізнатися до якого числа і місяця дійсний ваш пакет. Також існує запит вигляду * 161 #, але даний запит показує лише ваш номер і дату активації. А як ми розуміємо якщо цей номер наш, то і інформацію нікому не потрібна. А ось стежити за терміном дейсвія пакета необхідно в обов’язковому порядку, особливо якщо ви не поповнюєте його кожен місяць.

Як продовжити?

Для продовження терміну обслуговування вашої сім карти необхідно поповнити рахунок одним платежем мінімум на 10 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector