LiberiOS — джейлбрейк для злому iOS 11-11.1.2

Хакер Джонатан Левін випустив інструмент для злому смартфонів і планшетів Apple, що працюють на iOS 11 (з версії 11 до 11.1.2). Джейлбрейк отримав назву LiberiOS, він призначений тільки для власників зареєстрованих акаунтів розробника і сумісний з наступними пристроями:

— iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s
— iPad Pro з екраном 12,9 «першого і другого покоління, iPad Pro з екраном 10,5» першого покоління, iPad Pro з екраном 9,7 дюйма, iPad Air 2, iPad Air, iPad п’ятого покоління, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
— iPod touch 6G

Як встановити LiberiOS:

Скачайте .ipa-файл LiberiOS з офіційного сайту джейлбрейка і програму Cydia Impactor (вона сумісна з Windows, macOS і Linux).

Підключіть iPhone, iPad або iPod кабелем до комп’ютера.

Запустіть на комп’ютері Cydia Impactor і перетягніть .ipa-файл у вікно програми. Введіть логін і пароль від свого облікового запису Apple ID і дочекайтеся завантаження файлу на пристрій.

Зайдіть в налаштування профілів і управління пристроєм і додайте LiberiOS в довірені програми.

Запустіть іконку LiberiOS на робочому столі і натисніть кнопку Do it. Через кілька секунд процес джейлбрейка завершиться.

LiberiOS — полупрівязанний джейлбрейк. Він збивається кожен раз після перезавантаження пристрою, і його доводиться встановлювати заново. Магазин Cydia не встановлюється разом з цим джейлбрейком, тому з завантаження твиков ускладнена. Є ще одне обмеження: якщо у вас безкоштовний аккаунт розробника, вам доведеться встановлювати заново LiberiOS кожні 7 днів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector