Лайфбокс — хмара від лайфселл без плати за трафік для абонентів

лайфбокс
Для тих, хто не зовсім розуміє для чого, призначений хмарний сервіс радимо ознайомитися з ось цим матеріалом. Але коротко — такого типу сервіси дозволяють синхронізувати ваші дані (смартфона, планшета, комп’ютера) з серверами компанії, яка надає цей доступ. Тим самим всі зроблені фото, відеоролики і інший контент не постраждає в разі якщо ви випадково або спеціально видаліть його з смартфона. Таким чином, можна не зберігати свої файли в смартфоні і не виділяти окреме місце на робочому ПК, а все зберігати в хмарі.

Даний спосіб синхронізації досить зручний і на даний момент існує досить багато компаній, що надають такі послуги. Список найбільш вигідних пропозицій хмарних сервісів — тут.

Послуги і вартість хмари від лайфселл

  • Реєстрація в сервісі — безкоштовна (для всіх абонентів)
  • Безкоштовний обсяг дискового простору при реєстрації — 5 гігабайт
  • Додаткові 50 гігабайт — 25 грн на 30 днів
  • Додаткові 500 гігабайт — 53 грн на 30 днів (в рік 636 грн, що в принципі недорого в порівнянні з іншими сервісами)

І в кінці хотілося б додати про одну перевагу від компанії лайфселл. ТАк як дана компанія є мобільним оператором, то для абоннентов лайфселл не враховуватиметься трафік синхронізації з вашому хмарою. Іншими словами весь процес синхронізації для абонентів лайфселл — безкоштовний.

Як підключитися?

Завантажуєте додаток lifebox в Appstore або GooglePlay і користуєтеся. Для перегляду і контролю ваших даний є сайт — https://mylifebox.com.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector