Красиві номери МТС, Водафон — де купувати?

сім карта фото
Про те, що номери телефонів в залежності від поєднання цифр можуть зростати в ціні — не для кого вже не секрет. Такі номери в процесі перепродажу мають 2 найбільш популярні назви, — красиві і золоті. Але ціни на такі номери можуть коливатися від 50 грн за номери до нескінченності. І даному матеріалі торкнемося таку тему як покупка таких номерів і де їх краще купувати в залежності від сполучень цифр, як це було зроблено для номерів Київстар.

Де купувати номера МТС

Оператор МТС почав продавати свої номери під виглядом красивих далеко не відразу і цим зайнялися підприємливі люди, які по суті, скуповували стартові пакети в МТС і перепродували їх на вільному ранці.

  1. Найбільш дешеві варіанти красивих номерів у Києві на Olx.ua можна знайти і в пропозиціях від людей, яким випадково попався номер з незабутнім поєднанням цифр. Деякі бояться купувати номер не у компанії або в сервісному центрі, але варто зауважити купуючи номер навіть у МТС ви все одно не володієте даними номером до того поки не оформите контракт. Внаслідок чого купуючи номера з розряду золотих (дорогих) номерів слід піти в компанія МТС і оформити перевести даний номер на контрактне обслуговування. Таким чином, ви на 100 відсотків забезпечите себе від блокування номера з різних причин.
  2. Наступним місцем, де можна прикупити «красивий номер» є сайти з відповідними пропозиції. Таких інтернет магазинів на даний момент велика кількість, але ціна на кожен номер буде своя, тому як стандартної класифікації немає.
  3. Ну і, звичайно ж, придбати номер можна на офіційному сайті МТС або в сервісному центрі МТС. Але в цьому випадку є переваги і недоліки. З переваг компанія МТС в автоматичному режимі відбирає всі номери, у яких в кінці 3-4 і більше однакових цифр і знайти випадково номер, у якого останні 3 цифри однакові — досить складно. А в МТС можна придбати їх за 50 грн (за інформацією на сайті МТС). Але купити ви можете тільки ті номери, які знаходяться в даному ЦОА, а замовити такий номер можна тільки в разі якщо працівник МТС буде «лояльно» ставиться до своєї роботи. Тому як в деяких випадках можна отримати відповідь — у нас такої послуги немає. В такому випадку необхідно відразу ж дзвонити оператору і складати скаргу на працівника.

Золоті та гарні номери Водафон

Так як зараз компанія МТС почала носити назву Водафон, то будь-який номер МТС можна перевести в Водафон за допомогою запиту * 750 #. Тому якщо вас цікавить номер Водафон, то абсолютно не важливо, що написано на самому стартовому пакеті — МТС або Водафон. Купуйте будь-який пакет, а далі самі перекладете в потрібний для вас тарифний план.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector