Красиві номери лайфсел — підбір і вибір номера. Послуга! Як замовити?

номер лайф
Про те, що далеко не оператори придумали продавати красиві і оригінальні номери ми вже згадували не раз, ось стаття про гарні номери київстар, а ось мтс або Водафон. Тому загострювати на цьому увагу не будемо. Але лайфселл недавно додав функціональності свого сайту за допомогою послуги підбір або вибір номера.

Суть послуги вибір номера лайфселл?

Принцип досить простий ви заходите на сайті по ссилочку _https: //www.lifecell.ua/uk/pristroyi/vibir-nomeru/ і далі за допомогою простої форми введення (показано на картинці) знаходите той номер, який вам більше до душі. Плюс даного способу полягає в тому, що ви можете знайти номер, який ідентичний або схожий на ваш, можна вибрати номер який відповідає номеру вашого автомобіля або дня народження. Мінус же даного пошуку ви не бачите, які номер доступні на даний момент.

вибір номер лайфселл

Вартість послуги

Ось тут все покрито мороком, тому як вартість послуги залежить від номера, який ви виберете + ще необхідно буде заплатити за саму сім карту в розмірі 30 грн. У той же час номер з повторюваними трьома цифрами поспіль в кінці обійдеться вам всього лише в 50 грн послуга і 30 грн цим карта, тобто 80 грн. Що в принципі дешевше ніж у того ж Київстар. Але не завжди дешевше, ніж на сайтах, які займаються продажем красивих номерів.

Знайти номери дійсно красиві за допомогою даної послуги — не вийшло, хоча код 073 лайфселл ввів недавно і по ідеї можна знайти будь-який номер, але це, на жаль не так.

Як скористатися послугою вибір номера

  1. Знаходимо необхідний номер
  2. Тиснемо — резервувати
  3. Далі вводимо ім’я і номер телефону (діючий ВАЖЛИВО!)
  4. На номер телефону приходить смс з кодом підтвердження
  5. вводимо код
  6. Далі вам приходить смс з кодом, який необхідно пред’явити в центрі обслуговування абонентів лайфселл

замість висновку

Послуга досить цікава, але вибір номерів дуже мізерний, тому дійсно красивого номера знайти не вийде. Пишіть відгуки про дану послугу, особливо якщо у вас виникли проблеми з отриманням або замовленням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector