Безліміт за кордон — Водафон. вартість, як підключити, кому можна дзвонити?


Послуга від компанії Водафон з гучною назвою безліміт за кордон. Що вона собою являє, кому вигідно її підключити і як не витратити гроші даремно через додаткових і прихованих умов від компанії Водафон.

За фактом під назвою безліміт за кордон не є вдалою ще при першому погляді на дану послуги тому як безліміт, який пропонує нам компанія можливий тільки в межах трьох номерів, які будуть знаходиться в Польщі або Росії. Але про все по порядку …

Що таке безліміт за кордон?

Ціна: Абонплата — 35 грн на місяць, але це ще не все тому як абонплата це лише тоді, підтвердження того, що послуга для Вас активна. Крім цього в день використання цієї послуги Вам доведеться заплатити:

3 грн в день для абонентів з тарифом супер немає
5 грн в день для абонентів тарифів RED S, M, L

За цю суму ви можете підключити 3 польських чи російських номера і спілкуватися з ними без урахування часу.

Які номери можна підключити у цій послузі?

Але і це ще не все бо не будь Польський номер можна підключити, а тільки мобільних операторів T-Mobile або Heyah. Номери яких починаються на:

Кому вигідно підключати?

Безумовно, тим, у кого в Польщі знаходяться 2-3 родича і з ними потрібно підтримувати зв’язок. Єдино, що потрібно все це продумати заздалегідь, придбати сім карту операторів T-Mobile або Heyah підключити послуги і дзвонити вигідніше буде саме з України в Польщу, а не навпаки. Крім цього не варто забувати про існування інтернету і месенджерів за допомогою яких можна набагато дешевше підтримувати зв’язок.

Як підключити послугу?

Підключення — * 600 * 7 #
Далі необхідно внести номера за допомогою запиту: * 600 * 71 * 48606хххххх #, де 48606хххххх — номер абонента який ви хочете додати.
Після активації послуги і внесення номерів з вас кожен місяць буде зніматися абонплата в розмірі 35 грн в місяць + плата в день використання (3 або 5 грн).

Як відключити послугу?

Відключення — * 600 * 7 * 0 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector