Кращі телефони для коренів і модів

Згідно з дослідженням, проведеним Kaspersky, 7,6% користувачів Android мають свої корені. Це може не звучати багато, але з більш ніж 2 мільярдами пристроїв Android, математика нараховує більше 150 мільйонів розірваних телефонів — більше, ніж усього населення Росії, Мексики або Японії — тому коренева нація є важливою демографією, яку вона заслуговує.

Статус суперкористувача не завжди легко досягти. Багато виробників блокують програми запуску своїх пристроїв і додають додаткові шари безпеки, щоб запобігти корінням користувачів і встановленню спеціального відновлення. Тим не менш, люди все ще знаходять способи, щоб обійти ці перешкоди, оскільки коріння дозволяє їм видаляти віруси, блокувати рекламу, і застосовувати холодні модифікації та виправлення системного рівня, серед інших. Для багатьох людей цей рівень налаштувань змушує їх вибирати пристрій Android.

Якщо ви працюєте з вашим пристроєм, важливо, щоб ваш наступний телефон був простим у використанні і має активне співтовариство розробників. Тому ми проаналізували деякі з найпопулярніших пристроїв, доступних сьогодні на ринку, і створили список чотирьох кращих телефонів для коріння.

 • Не пропустіть: Що таке корінь? Огляд системи Android для початківців

Зміст

 • Діаграма порівняння
 • Ключ діаграми
 • методологія
 • Телефон 1: OnePlus 6T
 • Телефон 2: Піксель 3
 • Телефон 3: Основний PH-1
 • Телефон 4: Мото G6
 • резюме

Діаграма порівняння

Образ Даллас Томас / Android Як

Ключові точки порівняння

Коли йдеться про укорінення та змінення вашого пристрою Android, існує кілька важливих факторів:

 • Метод розблокування завантажувача: традиційні кореневі методи засновані на розблокованому завантажувачі, і ви не можете використовувати спеціальне відновлення TWRP без нього. Деякі телефони дозволяють розблокувати завантажувач за допомогою однієї команди Fastboot, а інші вимагають отримати код з сайту виробника раніше. Метод коду виробника є досить простим, але він має один великий недолік — ваш OEM буде знати, коли ви розблокуєте завантажувач, тому, ймовірно, ви втратите гарантію.
 • Запобіжник саботажу: більшість телефонів сьогодні мають запобіжник або прапор безпеки, який буде викликаний при будь-якому зміні прошивки. Якщо вам доведеться відправити телефон через несправне обладнання, виробник прочитає стан цього запобіжника і, можливо, відмовиться від гарантії, якщо він був випущений. Деякі виробники телефонів дозволяють скинути цей запобіжник і відновити повну гарантію, в той час як інші виробники відстежують його статус, реєструючи, чи зареєстрований ваш обліковий запис для коду, щоб розблокувати завантажувач.
 • Прошивка: коли ви косите та змінюєте свій телефон, завжди існує ризик того, що щось піде не так, залишивши вас м’яким пристроєм блокування. Саме тому важливо легко завантажити прошивку для вашої моделі, яка дозволить вам відновити речі до дії.
 • Проект Treble: нова система Google, що полегшує оновлення виробників, має простий побічний ефект для моделей: оскільки проект Treble відокремлює реалізацію постачальника від базової структури системи, розробники можуть створювати власні ПЗУ, які просто замінюють системний розділ. Це означає, що може існувати один нестандартний ПЗУ, який працює однаково на всіх пристроях, що підтримують високі сигнали (називаються GSI або General Image Image), що призводить до швидшого часу оновлення для користувальницьких дисків.
 • Джерела ядра та ядра: коли опубліковано джерело ядра пристрою, незалежні розробники мають абсолютний мінімум, необхідний для створення власних ядер. Всі виробники Android зобов’язані публікувати джерела ядра, хоча деякі з них можуть затягувати ноги. З іншого боку, виробники не зобов’язані публікувати двійкові драйвери, тому, якщо так, то в цілому буде більший вибір стабільних користувальницьких дисків і спеціальних ядер для пристрою.
 • TWRP: відновлення TWRP є, мабуть, найважливішим інструментом при зміні пристрою Android. Хоча деякі телефони офіційно підтримуються, інші можуть мати тільки версії TWRP, які зазвичай працюють добре, але можуть мати деякі помилки.
 • ElementalX і Xposed: Два найпопулярніші режими — це ядро ​​ElementalX від Aaron Segaert і Xposed Framework. ElementalX пропонує великі можливості, такі як подвійне натискання для пробудження, а Xposed дозволяє встановлювати модулі, які змінюють основні функціональні можливості та змінюють поведінку програми. Xposed тепер доступний безпосередньо через Magisk (більше про це далі), що означає, що ви можете мати всі ваші улюблені моди без спотикання за SafetyNet.
 • Magisk: Якщо ви хочете, щоб корінь без спотикання на SafetyNet, кращим рішенням є Magisk. Mod не тільки надає системний корінь, але й надає структуру, яка дозволяє встановлювати модулі і виконувати моди на системному рівні. Враховуючи, наскільки це важливо, всі телефони цього списку підтримують Magisk.
 • Спільнота розробників: коли великі розробники мають певний пристрій, цей телефон зазвичай отримує деякі з кращих модів. Загалом, якщо пристрій має активний форум, присвячений XDA, різноманітність доступних режимів також збільшиться.
 • Спеціальні ПЗУ та ядра: користувальницькі ПЗУ можуть надавати додаткові функції програмного забезпечення, змінювати інтерфейс користувача телефону та навіть прискорювати роботу. З іншого боку, користувальницькі ядра дозволяють змінювати частоту та керування процесором, щоб знайти правильну комбінацію часу роботи акумулятора та продуктивності, а іноді додати такі функції, як керування кольором і двічі натиснути, щоб прокинутися. Оскільки це два з найбільших типів модів для пристроїв Android, важливо, щоб перераховані тут телефони мали гарний вибір пам’яті ядра та ROM.

Щоб створити цей список, ми створили набір основних принципів. Перш за все, кожен телефон мав бути вкоріненим, тому було виключено кілька пристроїв. Найбільшою моделлю телефону, виключеним цим правилом, був iPhone. У випадку з iOS 12, методи джейлбрейка в даний час недоступні, але навіть у старих версіях Apple ці подвиги закриваються майже швидше, ніж можуть створювати розробники. Тому не можна реально розглянути iPhone XS, XS Max і iPhone XR.

По-друге, ми дискваліфікували пристрої, схильні до коріння ядрами, наприклад, Dirty COW або Towelroot, оскільки ці методи зазвичай блокуються досить швидко. Іншими словами, кожен пристрій повинен був мати доступ до традиційного кореневого методу. Саме тут відбувалися такі пристрої, як Galaxy S9, тому що останній американський флагман Samsung ніколи не матиме традиційного кореневого методу.

 • Не пропустіть: чому Kernel Exploit Like Like Dirty COW допомагає вам більше, ніж шкодить

Традиційні кореневі методи фокусуються на розблокуванні завантажувача пристрою та миганні власних зображень, таких як TWRP Recovery. З цієї причини ми включили лише пристрої з розблокованими або розблокованими завантажувальними програмами. У нас є відключені пристрої, які не мали інтерфейсу Fastboot для прошивання цих зображень.

Існували деякі пристрої, які легко могли створити цей список — Pixel 2 і OnePlus 6 — але ми пропустили їх, тому що є альтернативні моделі від Google і OnePlus, які є більш перспективними. Наприклад, він тільки що був випущений OnePlus 6T, а Pixel 3 позначає всі ті ж поля, що і Pixel 2 на 2017 рік, але отримає підтримку на додатковий рік у порівнянні зі старою моделлю.

Крім того, ми тестували лише телефони з поточним поколінням, які були доступні для продажу в США. Однак телефони, позначені торговою маркою оператора, такі як ті, що продаються компанією Verizon і ATT, часто мають завантажувачі, які не можна розблокувати, тому ці телефони є лише варіантами, розблокованими безпосередньо виробником. Після цього Tiebreakers визначалися на основі того, наскільки активно було спільнота розробників пристроїв, що залишило нам наступні телефони.

Телефон 1: OnePlus 6T

Поряд із загибеллю лінії Nexus на ринку з’явилися порожнечі, коли мова йшла про телефони з високими характеристиками за середніми цінами. OnePlus наповнює простір OnePlus 6T, флагманським блоком живлення серії Snapdragon 845, з реальною карткою високого класу. Компанія здатна знизити ціни, знизити витрати на маркетинг і доставку безпосередньо до споживача, завдяки чому ви отримуєте високу вартість модуляції для вашого долара.

Фото: The Verge / YouTube

OnePlus 6T — це дружній телефон з передумов, тому що виробник завжди підтримував спільноту Android-розробників, починаючи з ROM на основі Cyanogen на OnePlus One. Вони навіть пішли настільки далеко, що вони явно заявили, що розблокування завантажувача не призведе до скасування гарантії, і це так само просто, як відправка однієї команди Fastboot після розблокування OEM.

OnePlus 6T має програмний прапор проти спаму, який є великим, оскільки його можна легко скинути, щоб виробник не знав, що він коли-небудь модифікував програмне забезпечення. І якщо ви коли-небудь знадобиться, ви можете легко завантажити фабричні зображення до 6T безпосередньо з веб-сайту OnePlus, а потім зберегти їх у Fastboot, щоб відновити телефон до інвентаризації.

Оскільки телефон є настільки новим на момент написання цього тексту, ми отримуємо репутацію деяких інших ключових факторів у цьому порівнянні. Наприклад, з попередніми пристроями OnePlus, джерело ядра і двійкові файли були негайно опубліковані, в тому числі пов’язані з функцією Dash Charge, тому ми впевнені, що користувацькі 6T-ROM будуть такими ж, як і багато ресурсів.

Головним розробникам ядра ще не вистачило часу, щоб представити свою продукцію на OnePlus 6T, але ми очікуємо, що вона швидко зміниться. Розробник ElementalX Flar2 розробив версію свого популярного користувальницького ядра для кожного з останніх п’яти телефонів OnePlus, тому потрібно пройти кілька тижнів до того, як OnePlus 6T підтримується. Завдяки притаманному модему зручності, OnePlus 6T буде мати одну з найактивніших спільнот програмування, що означає, що користувальницькі ПЗУ, а також програми та кореневі моди повинні бути численними.

 • Не пропустіть: Як встановити користувальницький ROM з TWRP

Версія Android Pie 6T підтримує проект Treble. Це означає не тільки те, що оновлення прошивки має бути швидким і частим, але це також означає, що загальні системні зображення (GSI) будуть доступні від нестандартних програмістів ROM. Це ще одна причина, чому ми впевнені, що головний етап 6Т буде дуже активним.

Всі ті ж моменти відносяться до цьогорічної флагманської моделі OnePlus 6. Однак OnePlus розбив рекорди продажів, коли випустив 5T у 2017 році, що свідчить про тенденцію, що більше людей купують модель з кінця року, ніж версія в середині року. Тому ми рекомендуємо нову модель, оскільки більша кількість користувачів зазвичай означає кращу розробку. Якщо вам вдасться отримати одну з старих моделей, ви можете заощадити готівку і мати ще дуже модний телефон з відмінною підтримкою ROM, щоб допомогти з фактором довголіття.

З початковою ціною нижче, ніж будь-який інший телефон з аналогічним обладнанням, OnePlus 6T є одним з найпривабливіших флагманських телефонів, і це чудова комбінація моддінгу. Телефон буде мати багато обчислювальної потужності, незалежно від режимів, які ви кидаєте на нього, і ви не будете відчувати нудоту, коли ви показуєте речі на більш дорогому пристрої.

Нарешті, OnePlus 6T стане першим телефоном OnePlus, який буде продаватися в американських магазинах. Це повинно мати позитивний вплив на стадії розробки, оскільки це повинно призвести до того, що більше людей матиме цей телефон, ніж попередні пристрої OnePlus. Однак слід пам’ятати, що деякі з цих аспектів не є однаковими для моделей, позначених як носії — зокрема існує інший спосіб розблокування завантажувача для варіанту T-Mobile, який використовує код виробника. Тому ми рекомендуємо придбати розблокований варіант безпосередньо з OnePlus, якщо rootowanie є одним з найважливіших пріоритетів.

Телефон 3: Основний PH-1

Essential — це нова компанія, заснована компанією Andy Rubin, засновником Android. Їхній перший телефонний дзвінок почався на хорошому телефонному дзвінку і все ще є великою покупкою, незважаючи на те, що йому вже трохи більше року. Основний телефон PH-1, AKA Essential Phone, все ще є флагманським продуктом компанії. Незважаючи на повідомлення про те, що компанія знижується внаслідок скандалу, пов’язаного з рубіном, їхня головна програма продовжує забезпечувати найвищий рівень програмної підтримки.

Фото Джона Найта / Android How

У багатьох відношеннях телефон Essential ідентичний пристрою OnePlus 6T і Pixel 3, принаймні з точки зору модератора. Завантажувач може бути розблокований, включаючи «Розблокування OEM» в меню Параметри -> Параметри розробника, а потім відправити одну команду швидкого запуску. Це означає, що не існує коду виробника, що може призвести до втрати гарантії, і, кажучи про це, гарантія залишиться недоторканою навіть після розблокування завантажувача.

Подібність не закінчується. PH-1 має прапор на основі програмного забезпечення, що означає, що навіть якщо Essential вирішив припинити виконання гарантій на телефонах з розблокованим завантажувачем, можна легко скинути прапор, щоб вони не були розумнішими. І навіть якщо ви так чи інакше закінчили з створенням м’якого пристрою, ви завжди можете завантажити прошивку безпосередньо з Essential — те, що також корисно для видалення та оновлення пристрою.

 • Не пропустіть: Як розблокувати завантажувач на Essential PH-1

Проект Treble підтримується, так що ви можете генерувати загальні образи системи, якщо ви не є прихильником доступних користувальницьких дисків для PH-1. Проте, це одна з областей, де Phone Essential відстає від Google, і OnePlus — нестандартна підтримка ROM не дуже велика — на момент написання цього документа було доступно лише вісім непідтримуваних ROM. Сказавши це, спільнота розробки є досить активною для PH-1, і є кілька основних додатків і модів, з якими можна грати.

Джерела ядра і двійкові файли драйверів публікуються, що призвело до створення спеціальних ядер, таких як ElementalX, що підтримує Essential Phone. Фактично всі найпопулярніші режими на кореневому рівні доступні для PH-1, включаючи Magisk, TWRP і Xposed.

 • Не пропустіть: Як коренять Essential PH-1 з Magisk

Однак є два недоліки порівняно з Essential Phone. По-перше, телефон вже більше року — але ви можете вважати його плюсом, тому що на сьогоднішній день можна купити телефон за порівняно дешеві. По-друге, сама компанія не здається в хорошій формі і навіть йде на скасування запланованого Essential PH-2. Однак, незважаючи на ці проблеми, компанія Essential продовжувала надавати найвищу якість програмного забезпечення PH-1.

додаток

Якщо можливість кореня іншого телефону і встановлення користувальницької прошивки є найвищими вимогами, то два пристрої виділяються над іншими: OnePlus 6T і Google Pixel 3. OnePlus 6T має невелику перевагу, тому що це трохи дешевше і трохи краще підтримує розвиток, і відзначає всі інші важливі поля. Незважаючи на те, що Essential Phone в більшості областей є чудовим, він відстає від двох, тому що він старший на один рік і не вистачає нестандартної підтримки ROM і ядра.

Moto G — один крок назад, коли йдеться про укорінення та модифікацію, і головним фактором, що розрізняє, є те, що ви втратите гарантію після розблокування завантажувача. Хоча, якщо ви хочете взяти шанс, G6 створює переконливі аргументи, коли вам цікаво, що дешево.

Після того як ви вирішите по телефону, і ви можете почати різання і модифікацію, ми вважаємо, що наступні посилання будуть прекрасним місцем для початку:

 • Як розблокувати завантажувач на Pixel 3 або 3 XL
 • Як корегувати свій піксель 3 з Magisk
 • Наші улюблені хакі OnePlus Mody
 • Наші улюблені режими Google Pixel
 • Перші кроки з TWRP
 • Перші кроки з Magisk
 • Перші кроки з Xposed

Ця стаття була підготовлена ​​під час щотижневої Tweaks тижня Android, присвяченого святкуванню хакі. Прочитайте всі латки Хакі Історії для святкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector