Кращі програми для створення відео з фотографій і музики

Хоча перегляд фотографій сам по собі є приємним заняттям, створення власного відео з фото дозволяє отримати набагато привабливіший і цікавий ефект. Якщо вам цікаво, як зробити відео з музикою з фотографій, ми підготували для вас кілька програм для створення відео з фото.

Кращі програми для створення відео з фотографій і музики

ТОП програм для створення відео з фотографій і музики.

Windows Movie Maker

Система Windows оснащена безліччю корисних додатків, таких як, наприклад, Movie Maker, який дозволяє досить ефективно створювати фільми з фотографій з фоновою музикою. Додаток дозволяє вам зручно створювати відеоролики і пропонує безліч додаткових функцій. Якщо на вашому комп’ютері не встановлено Movie Maker, ви можете завантажити його з офіційного сайту Microsoft. Ось коротка інструкція по створенню відео з фотографій і музики:

  1. Запустіть програму, а потім перетягніть фото або музичні файли безпосередньо на основну панель. Ви також можете імпортувати файли, натиснувши кнопку «Додати відео і фотографії» у верхньому лівому куті інтерфейсу або виберіть «Огляд відео і фотографій» праворуч.
  2. Створіть фільм — після завантаження всіх фотографій ви можете вільно встановити порядок і змінити послідовність їх відображення, перетягнувши фотографію в обране місце. Потім виберіть додаткові ефекти, такі як «Анімація» і «Візуальні ефекти» на головному вікні. Після вибору всіх параметрів натисніть «Додати музику», щоб встановити мелодію в фоновому режимі.
  3. Збережіть фільм — перейдіть на вкладку «Файл», потім виберіть «Зберегти фільм» — «Рекомендується для цього проекту» після перевірки всього слайд-шоу.

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker — виразно найбільш ефективна програма для створення відео з фотографій і музики. На жаль, під час редагування додаток іноді може зависати. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, рекомендується регулярно зберігати проекти.

Apowersoft Video Converter

На відміну від програми Windows Movie Maker, багато зовнішні програми пишаються можливістю вибору декількох форматів запису. Apowersoft Video Converter — це професійна програма для створення відео з фотографій, яка підтримує безліч різних форматів фото, таких як PNG, JPG і інші. Крім того, є також багато музичних форматів, таких як M4A, MP3, WMA і т. Д. Також програма дозволяє вибирати з 64 стильних ефектів переходу, таких як бульбашки, хвилі і т. Д., І має сучасний прозорий і зручний інтерфейс. Нижче є інструкція. Не забудьте завантажити і встановити програму перед початком роботи.

  1. Для монтажу відео запустіть програму і в верхній частині інтерфейсу виберіть «Створити MV», потім натисніть «Додати зображення» на центральній панелі або просто перенести файли.
  2. Для створення фільму після імпорту фотографій натисніть на фото і на вкладці «Перехід» для кожного з зображень додайте обраний ефект переходу. Потім натисніть «Музика» — «Додати музику», щоб імпортувати пісні. Також можна вибрати розмір і час відображення окремих зображень. Опція «Попередній перегляд» допоможе вам налаштувати відео в найдрібніших деталях.
  3. Зберегти відеофайл в програмі — натисніть «Зберегти MV», щоб зберегти своє творіння на комп’ютері.

Apowersoft Video Converter

Video Converter

Video Converter — це потужний десктопних програм, яке дозволить вам легко зробити відео з фото і музики. Формат запису за замовчуванням — MP4. Якщо ви хочете поділитися своїм фільмом онлайн або експортувати його на інший пристрій, вам може знадобитися перетворити формат файлу. Програма також включає вбудований редактор, який дозволяє змінювати насиченість та яскравість запису, щоб отримати бажаний ефект. На додаток до можливості конвертувати файли і створювати відео з фотографіями, додаток також включає в себе модуль для завантаження фільмів з Інтернету, який дозволяє завантажувати будь-які фільми з мережі без установки додаткових плагінів. Також варто згадати, що додаток повністю сумісний з Windows 10.

Video Converter

BlazeVideo SmartShow

BlazeVideo SmartShow — це додаток, спеціально створене для новачків для створення відео зі знімків, кліпів і звукових доріжок. Його сильна сторона — багата колекція ефективних шаблонів (доступна для скачування), за допомогою якої можна підготувати цікавий фільм або слайд-шоу свят, весіль та інших важливих сімейних торжеств, святкових поїздок і т. Д.

Програма заснована на перевіреної моделі дій, розробленої іншими рішеннями, в яких весь проект створюється в кілька етапів з використанням простого майстра. Завдання користувача — створити слайд заголовка, завантажити носій, який буде використовуватися в відео, і визначити ефекти переходів між окремими об’єктами проекту. BlazeVideo SmartShow підтримує режим «перетягування», дозволяючи вам легко додавати додаткові елементи на шкалу часу і пропонує невеликий, але цілком достатній для аматорського додатках набір слайдів і ефектів переходу.

BlazeVideo SmartShow

Додаток підтримує всі найпопулярніші формати відео — AVI, ASF, MOV, MP4, WMV, MPG, MKV, TS. Є також підготовлені формати конфігурації для мобільних пристроїв від Apple, Archos, Blackberry, HTC, Nokia, Sony, Samsung та інших виробників.

ffDiaporama

ffDiaporama — безкоштовний додаток, призначене для редагування і створення відеопрезентацій з використанням додаткових елементів, таких як текст, фотографії, анімації, відеокліпи і музика. Кращий софт для простого створення фільмів з цифрових фотографій. Окремі презентації створюються у вигляді слайд-шоу. Крім того, програма дозволяє нам додати до проекту саундтрек і спеціальні фільтри, які поліпшать зовнішній вигляд остаточного відео. ffDiaporama також надає можливість додавати різні ефекти переходу, змінювати фон, музику і відео, в яких можна встановити дозвіл зображення і маніпулювати ним, повертаючи на заданий кут. Також є додаткові опції для зміни яскравості, кольору і контрастності.

ffDiaporama

Програма пропонує можливість рендеринга створеного проекту в будь-який формат відео, вибраний користувачем. Є готові профілі, за допомогою яких можна конвертувати відео в формати, підтримувані веб-сайтами (YouTube) і мобільними пристроями. Варто відзначити, що ffDiaporama також підтримує формат HD високої якості.

iMovie на Mac OS

Для користувачів систем Mac OS підходящої програмою для відеозапису є iMovie, яка має повну інтеграцію з соціальними мережами, такими як Facebook і Twitter (можна безпосередньо обмінюватися створеними відео). Ось короткий посібник для програми:

  1. Запустіть програму, натисніть «Cinema» на верхній панелі, потім виберіть «Створити», щоб почати створення фільму.
  2. Натисніть «Імпорт», щоб вибрати фотографії і музику, які ви хочете використовувати.
  3. Після імпорту фотографій і музики наведіть на них курсор миші, поки не з’явиться символ «+», а потім клацніть по ньому, щоб додати вибрані файли.
  4. «LIBRARY OF CONTENT» в лівому нижньому кутку інтерфейсу дозволить вам налаштувати параметри слайд-шоу. Після вибору налаштувань натисніть кнопку «Поділитися» в правому верхньому кутку екрану, щоб експортувати фільм.

На даний момент iMovie дозволяє записувати фільми в .MOV. Якщо ви хочете створити фільм для відображення на інших пристроях і веб-сайтах, які не підтримують файли MOV, ми рекомендуємо перетворити файл в інший сумісний формат. Слід також пам’ятати, що це додаток доступний тільки в системах Mac OS.

Всі ці інструменти дозволяють ефективно створювати відеоролики з фотографій з фоновою музикою, і після прочитання статті вам буде легше зробити правильний для себе вибір. Хоча вбудована в Windows функція іноді може бути досить корисною, сторонні додатки пропонують набагато ширший спектр функцій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector