Кращі програми для прослушки мобільного телефону

Завдяки смартфонам ми сьогодні можемо дізнатися, де знаходяться наші близькі люди. Чи все з ними в порядку, чи не потребують вони допомоги. Але іноді необхідно знати більше, ніж вони нам можуть сказати. У цьому випадку допоможуть кращі програми для простої прослушки будь-якого мобільного телефону.

Яким чином прослухати чужий мобільний телефон за допомогою програм

Існує чимало програм, які дозволяють отримати доступ до інформації на чужих пристроях. Але для реалізації прослуховування потрібні особливі умови. Наприклад, більшість програм для прослуховування вимагає, щоб у вас був прямий доступ до телефону жертви. Це потрібно, щоб ви змогли встановити додаток на смартфон, який передаватиме вам дані про його місцезнаходження. А також повідомлення і файли з записом розмов.

прослушка
Прослушка телефонних розмов

Якщо у вас немає можливості взяти в руки мобільний пристрій для установки прослушки, яке буде прослухано, то швидше за все нічого не вийде. В цьому випадку є інші способи, але вони вже не мають нічого спільного з програмним забезпеченням. А засновані на людському факторі. Ви можете звернутися безпосередньо до відділення зв’язку оператора, яким користується жертва. І спробувати умовити представників стільникового служби надати вам листування певного телефону.

Додаток для відстеження дзвінків СМС працюють за одним і тим же принципом:

 1. Воно повинно бути встановлено на телефон людини, за яким ми хочемо стежити;
  додатки
  Додатки, встановлені в телефоні
 2. Після цього дані за допомогою мережі потрапляють на проміжні сервера. Зазвичай вони належать власникам додатки;
 3. Користувач за гроші або безкоштовно входить в свій особистий кабінет, щоб отримати потрібну йому інформацію з відстежує телефону.

Іноді ця схема трохи видозмінюється. Але в цілому принцип залишається тим же. Потрібно також сказати, що безкоштовних подібних програм практично не зустрічається. Але є і ті, які просто хочуть нажитися на безтурботному користувача. Розглянемо найкращі з них.

Читайте також: Як встановити прослушку на телефон.

Mobile-monitoring.ru — програма для збереження дзвінків і SMS в хмарі

Інтернет сервіс Mobile-monitoring.ru позиціонується власниками як нешкідливий сімейний сервіс. Інакше подібні програми і сайти для прослушки мобільного телефону можуть бути заблоковані відповідними службами. Цей сервіс пропонує отримати доступ до інформації на телефоні ваших близьких. У додатку вбудована система геолокації, яка показує місцезнаходження мобільного пристрою. Повний контроль всіх вхідних дзвінків, іншими словами прослушка, і SMS на номер, за яким буде встановлено пильне спостереження.

Mobile Monitoring
Сайт Mobile Monitoring

Крім основних функцій, які пропонують інші програми і додатки, mobile Monitoring пропонує функцію «Диктофон». Ви віддалено в будь-який момент можете включити диктофон на пристрої, за яким спостерігаєте. Таким чином буде записана навколишнє оточення: голоси, звуки і т.д. За ним можна легко визначити, де зараз знаходиться власник телефону.

Щоб почати користуватися програмою для прослуховування розмов, перейдіть на головну сторінку: https://www.mobile-monitoring.ru/:

 1. Натисніть у верхньому меню головній сторінці сайту кнопку «Реєстрація»;
  Реєстрація
  Натисніть на кнопку «Реєстрація»
 2. Введіть в формі адресу електронної пошти та пароль два рази;
  Заповніть форму
  Заповніть форму реєстрації 2 рази
 3. Нижче необхідно вибрати один з тарифів сервісу, яким ви припускаєте користуватися надалі. Тут кілька тарифних планів. У блоці зліва знаходиться опис і функції, які будуть доступні після його вибору;
  тарифи
  тарифи послуг
 4. Вам необхідно ознайомитися з кожним з них, вибрати підходящий і поставити на ньому прапорець;
  тарифи послуг
  Тарифи послуг додатки
 5. Під формою з тарифами знаходиться кнопка «Зареєструватися і оплатити».

Після реєстрації вам потрібно буде завантажити додаток APK по посиланню, яка буде вказана в особистому кабінеті. Там же ви зможете знайти інструкцію для подальших дій. Давайте розглянемо наступне додаток для прослушки розмов на чужому мобільному телефоні, яке є одним з кращих.

Це може бути корисним: Як очистити Айфон перед продажем.

PRO-X від OpenGSM — найкраща прослушка для телефонних розмов

Розробник спеціального ПО для роботи з мобільними мережами OpenGSM вже давно на цифровому ринку. Тому ціни на послуги їх додатків трохи вище аналогів. Проте ви будете знати, за що платите. Додаток PRO-X має функцію прослуховування смартфона в реальному часі. Чого б уже вистачило, щоб стати лідером серед подібних програм. Але це ще не все. Інтерфейс програми повністю переведений на російську мову. Записує повідомлення і SMS на власні сервери, що робить її кращою серед аналогів.

OpenGSM
Інформація від розробника OpenGSM

Програма може показувати знаходження відслідковує телефону на карті в реальному часі. Таким чином можна простежити, куди прямує ваш знайомий в даний момент. При цьому в історію зберігаються всі дії, які були вчинені на мобільному телефоні. Незважаючи на те, що жертва має звичку розмовляти, не відключаючи свій гаджет. Ця програма дозволить вам робити з мобільним пристроєм дружини або чоловіка все, що завгодно. Але є одна умова — воно вимагає Root прав.

Необхідні Root права
Додатком необхідні Root права

Отримати права суперкористувача дуже просто. Це можна зробити практично в два кліка. Знайдіть додаток в інтернеті для відповідної моделі смартфона і отримаєте права. Щоб почати користуватися PRO-X, необхідно купити пакет послуг на сторінці https://www.opengsm.com/price.php. Прокрутіть головну сторінку цього вузла та знайдіть кнопку «Купити».

Тарифи: Опис:
RecFullПропонується нам на півроку за 360 євро. Його потрібно купувати користувачам, які мають пристрої Android і Symbian. Подробиці написані в першому стовпці.
PRO-XНадається на рік. Його можна купити для мобільних телефонів Android і iOS (iPhone).
PRO-X iCloudДозволяє отримати дані з iCloud користувача iPhone. Але перш сховище для стеження має бути налагоджене.

Рекомендуємо до прочитання: Як записати телефонну розмову на Самсунг.

Mobile Tool — софт для запису дзвінків на мобільному телефоні

Розглянемо ще одну зручну і більш просту програму Mobile Tool, яка є по суті прослуховуванням. Вона не вимагає від вашого телефону Root прав і здатна працювати на смартфонах з Android 2.1 і вище, тому вважається однією з кращих. Працює додаток за стандартною схемою: завантажуєте і встановлюєте на телефон додаток, входите в особистий кабінет оплачуєте тариф і отримуєте необхідні дані. При цьому програма-шпигун може ще й ховатися на телефоні жертви. Її важко буде знайти навіть людині, який добре знайомий з системою Android.

замаскований процес
Замаскований процес програми в Android

Воно також має унікальні функції. Доступно налаштовувати розклад створення знімків на віддаленому смартфоні. Всі послуги Mobile Tool незалежно від обраної версії програм — 0.5 долара на добу. Оплатити їх можна будь-якими доступними вам засобами: за допомогою кредитної картки, WebMoney, Яндекс Гроші, гаманець QiWi і навіть біткоіни. Перш, ніж завантажувати файл APK на пристрій, за яким ми хочемо стежити, потрібно зареєструватися на сайті.

Порядок дій:

 1. В процесі ми отримаємо всі необхідні вказівки для подальших дій. Переходимо за адресою https://www.mobiletool.ru/ і натискаємо внизу головного вікна кнопку «Реєстрація»;
  Реєстрація
  Натисніть на кнопку «Реєстрація»
 2. У формі вводимо адресу електронної пошти. Потрібно вводити існуючий ящик, так як на нього будуть приходити важливі повідомлення і дані;
 3. Система запропонує почати реєстрацію з додавання пристрою. І перенесе нас в особистий кабінет, де потрібно вибрати пункт «Додати пристрій»;
  Додати пристрій
  Натисніть на пункт «Додати пристрій»
 4. Дайте новому пристрою назву і натисніть «Додати»;
 5. У наступному вікні система попереджає нас, що ми отримаємо безкоштовно тестових 3 дня. При черговому додаванні цього ж пристрою, тестовий період надано не буде.

Натисніть «Продовжити», і на наступній сторінці запишіть IDS код, який знадобиться для активації однієї з кращих програм для прихованої прослушки чужого мобільного телефону Mobile Tool.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector