Кращі програми для прискорення роботи комп’ютера

Як не крути, після довгої і вірної роботи біля комп’ютера починають відбуватися збої. Це може бути нестабільна робота пристрою або низька продуктивність. Але не варто впадати у відчай, адже розроблена не одна програма для прискорення комп’ютера, яка допомагає вирішити вашу проблему.

Вікно програми Advanced SystemCare Free

Вікно програми Advanced SystemCare Free

 • Wise Care 365. Це ще один популярний і функціональний пакет для оптимізації роботи на комп’ютері. У нього входять програми для чистки диска, реєстру і інших компонентів комп’ютера. Wise Care 365 може виявити значно більше помилок, ніж інші подібні програми. Користувачів привертає простий і приємний інтерфейс, що дозволяє одним натисканням кнопки значно прискорити ПК. Не можна відзначити високі позначки професіоналів на різних сервісах, таких як PCWorld, PCAdvisor і ін.

  Вікно програми Wise Care 365

  Вікно програми Wise Care 365

 • System Mechanic. Цей комплект теж дуже хороший для розгону роботи ПК. У нього входять різні оптимізатори (більше 50). Ви можете здійснити детальну діагностику помилок, підвищити стабільність і швидкість операційної системи. Також System Mechanic здатний знаходити шкідливе програмне забезпечення і видаляти всі файли, здатні гальмувати роботу пристрою. Можна налаштувати автоматичне очищення за розкладом. Інтерфейс програми повністю англійська. За ліцензійну версію доведеться заплатити. Все ж, незважаючи на велику кількість різноманітних функцій, System Mechanic краще підійде для професіоналів, ніж для простих користувачів.

  Вікно програми System Mechanic

  Вікно програми System Mechanic

 • AusLogics BoostSpeed. Описані раніше оптимізатори були відносно дешевше цього додатка. Однак у нього є свої переваги. На її вартість позначаються постійні вклади розробників в рекламу для просування свого продукту. Нехай AusLogics BoostSpeed ​​не володіє деякими функціями, як інші прискорювачі, вона абсолютно безпечна і не пошкоджує системні файли. Придбавши ліцензію, ви можете використовувати її відразу на п’яти комп’ютерах. Базовим комплектом інструментів можна користуватися абсолютно безкоштовно. Підтримується російську мову. Найчастіше користувачі залишають позитивні відгуки про цей софт.

  Вікно програми AusLogics BoostSpeed

  Вікно програми AusLogics BoostSpeed

 • CCleaner. Швидше за все всі користувачі ПК знайомі з цією програмою. Вона здатна прискорювати ваш пристрій, видаляти сміттєві файли і тимчасові непотрібні файли. CCleaner помітно підвищить продуктивність, однак там відсутні деякі корисні опції. Наприклад, вона не може виявити помилки і проаналізувати стан комп’ютера. Однак значним плюсом можна відзначити безкоштовну версію програми і русифіковану версію.

  програма CCleaner

  Вікно програми CCleaner

 • Glary Utilities. Glary Utilities — це пакет програм, об’єднаний єдиним інтерфейсом. Величезними плюсами є безкоштовність і багатофункціональність. Glary Utilities може виконати величезну кількість різних завдань. Він може очистити систему, прискорити її, налаштувати приватність, видалить шкідливі файли і перевірить драйвера. Автоматичний режим програми досить слабкий і малофункціональний. Є можливість створення резервних копій. Доступна версія російською мовою.

  Вікно програми Glary Utilities

  Вікно програми Glary Utilities

 • Vit Registry Fix. Ця програма служить для комплексного обслуговування реєстру. Вона дозволить очистити непотрібні файли, створювати резервні копії (що є дуже корисною функцією), провести перевірку системи на наявність помилок, швидко і зручно деінсталювати непотрібне програмне забезпечення. Vit Registry Fix підтримується на Windows XP, Vista, 7, 8, 10. Доступні різні мови, в тому числі і російська.

  Вікно програми Vit Registry Fix

  Вікно програми Vit Registry Fix

 • Razer Game Booster. Ця програма не є хорошим засобом оптимізації, так як воно розроблено для виконання конкретних завдань. Razer Game Booster розроблений для геймерів, так як він дозволяє підвищити FPS в іграх. І варто сказати, що програма справляється зі своїм завданням дуже добре. Деяких користувачів дуже дратують постійні оновлення Razer Game Booster. Є ручний і автоматичний режим прискорення.

  Вікно програми Razer Game Booster

  Вікно програми Razer Game Booster

 • TuneUp Utilities. Цей комплект програм був більш популярний в минулі роки. У ньому є унікальна функція — дефрагментація ОП. Вона є незамінною на слабких комп’ютерах, де швидко закінчується пам’ять. Результат дії TuneUp Utilities дуже сильно відчувається. Також цей софт дозволяє створювати резервні копії. Доступно три режими: ручний, планувальник і очищення в одне натискання. Однак зараз TuneUp Utilities входить до складу продуктів AVG, поновлення яких зовсім не радують.
 • Вікно програми AVG TuneUp

  Вікно програми AVG TuneUp

  Підведемо підсумки. У цій статті ви прочитали інформацію про кращі програми для прискорення роботи комп’ютера. Деякі з них були безкоштовні, а за ліцензію інших необхідно заплатити. Однак у всіх них є свої переваги і недоліки.

  Прискорювач Комп’ютера сподобається як початківцям, так і професійним користувачам. Після першого запуску додаток ніяк не буде вас дратувати і спокійно працювати у фоновому режимі.

  Advanced SystemCare Free настільки потужний пакет, який, швидше за все, ніщо не зможе замінити. Професіонали оцінять цю програму. Найближчий її аналог Glary Utilities працює не так стабільно.

  System Mechanic в деяких моментах можна вважати навіть більш гарною утилітою, ніж попередня. Однак за довгий час її існування так і не була створена російська версія. Найчастіше System Mechanic застосовується просунутими користувачами.

  TuneUp Utilities і Razer Game Booster підійдуть тільки вузькому колу користувачів. Перша програма — для слабких комп’ютерів, а друга — для більш приємною гри геймерів.

  Також варто сказати, що не завжди варто шкодувати грошей на покупку ліцензії. Головне — перед цим ретельно ознайомитися з функціоналом програми, щоб він підходив саме для вас.

  Якщо ви знаєте ще додатки для оптимізації роботи ПК, то пишіть про них в коментарях. Так само ви можете писати там свої питання.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector