Кращі програми для iOS до нового навчального року

Компанія Apple склала добірку додатків, які стануть в нагоді школярам і студентам в новому навчальному році.

Coursera — безкоштовно

Онлайн-курси кращих університетів світу за найрізноманітнішими предметів: від навчання по програмуванню на Swift до уроків по фотографії.

iTunes U — безкоштовно

Найбільший в світі каталог безкоштовних освітніх матеріалів. Вивчайте загальнодоступні курси та добірки від провідних шкіл, університетів, музеїв і культурних установ.

Swift Playgrounds — безкоштовно

У додатку для навчання програмуванню Swift Playgrounds на iPad з’явилися нові захоплюючі можливості керування роботами, дронамі і музичними інструментами. Swift Playgrounds підходить для школярів і всіх, хто починає вивчати програмування на Swift — потужному і інтуїтивному зрозумілою мовою від Apple, на якому можна створювати додатки світового рівня. Apple співпрацює з провідними виробниками пристроїв, щоб забезпечити легке підключення роботів до додатка Swift Playgrounds через Bluetooth. Це дозволяє дітям програмувати популярні пристрої, в тому числі LEGO MINDSTORMS EV3, Sphero SPRK +, дрони Parrot і багато інших.

TED — безкоштовно

Міні-лекції на різні теми: від технологій і науки до дивовижних фактів про внутрішню психології. Вгамуєте свою жагу до знань і розширте кордону світу за допомогою виступів TED.

1917. Вільна історія — безкоштовно

Проект 1917 — це подорож у часі, документальний серіал в формі соціальної мережі. Ви кожен день дізнаєтеся про те, що сталося рівно сто років тому з героями того часу і всією країною. Проект 1917 заснований тільки на документах, ви не знайдете тут ні краплі вимислу.

Evernote — безкоштовно

Evernote змінить ваш підхід до організації роботи і повсякденному житті. Створюйте замітки, списки справ і зберігайте важливу інформацію з Інтернету в Evernote. Вся інформація автоматично синхронізується між вашими комп’ютерами, телефонами і планшетами.

Penultimate — безкоштовно

Додаток для iPad, що дозволяє поєднати задоволення від звичних рукописних заміток з можливостями синхронізації і пошуку Evernote. Penultimate з Apple Pencil зробить рукописний ввід більш продуктивним, від першого штриха до останньої точки.

Pocket — безкоштовно

Тепер, коли ви натрапите на статтю, відео або посилання, які захочете прочитати або переглянути пізніше, просто збережіть їх в Pocket. Додаток автоматично синхронізує матеріали між вашим телефоном, планшетом і комп’ютером, дозволяючи переглядати збережені матеріали коли завгодно і де завгодно, навіть офлайн.

Keynote — безкоштовно

Keynote — мобільна програма для створення презентацій. Вона розроблена спеціально для iPad, iPhone і iPod touch і дозволяє створювати простими дотиками чудові презентації, доповнені анімованими графіками і кінематографічними переходами.

Skitch — безкоштовно

Уявляйте свої ідеї в візуальний формі замість багатосторінкових описів. Фотографуйте, додавайте позначки і діліться результатом. Відзначайте будова тварин, підписуйте молекули або показуйте напрямки завоювань на картах Римської імперії, використовуючи функції тексту і виделітелей, щоб краще донести інформацію.

FineScanner — безкоштовно

FineScanner — ваш кишеньковий сканер для документів і книг. Додаток створює електронні копії документів і книг в форматах PDF і JPEG і розпізнає текст на сканах (OCR) зі збереженням форматування.

Office Lens — безкоштовно

Office Lens покращує знімки дощок і документів, роблячи їх більш розбірливими та зручними для читання, і дозволяє обрізати зображення і перетворювати їх в редаговані документи Word і PowerPoint, якими можна поділитися з одногрупниками.

Меморадо — безкоштовно

Покращуйте свою пам’ять, концентрацію, реакцію, логіку і математичні здібності. Відстежуйте статистику свого розвитку в іграх, відточують розум.

Quizlet — безкоштовно

Quizlet — це ефективний спосіб запам’ятовування інформації. Вивчайте потрібні вам предмети за допомогою ведучого освітнього програми!

GoConqr — безкоштовно

GoConqr допоможе зробити навчання веселим і захоплюючим. У додатку є Квіза і картки, також можна переглядати слайди, робити позначки і ділитися ними з друзями.

iШкола — безкоштовно

iШкола — це абсолютно новий погляд на шкільний щоденник. Складайте розклад ваших уроків, фотографуйте домашнє завдання прямо з дошки, завантажуйте ЕЛЕКТОН підручники і додавайте замітки до предметів.

Alarmy (Sleep If U Can) — безкоштовно

Забудьте про запізнення. Alarmy допоможе вам піднятися з ліжка. Встаньте з ліжка і сфотографуйте заздалегідь визначене місце, щоб вимкнути сигнал, або вирішите задачку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector