Кращі електронні книги 2015. Рейтинг.

Електронна книга фото
Науково-технічний прогрес впроваджується практично в усі сфери нашого життя. Не оминув він стороною і таку галузь людської життєдіяльності, як читання книг. Все частіше в метро або кафе можна зустріти людей, які тримають перед очима не традиційну паперову книгу, а її електронний аналог під назвою рідер або електронна книга.

Це пристрій зручно за багатьма параметрами, ключовими з яких варто назвати малу вагу і значний обсяг вміщаються в ньому текстових матеріалів. Сучасний ринок насичений різними моделями електронних книг — кожен зі своїм дизайном, характеристиками і набором можливостей. Нижче будуть перераховані моделі, які цілком підходять під гордий епітет — кращі.

Вибір «читалки» не повинен обмежуватися смаковими уподобаннями набувача. Мало відшукати апарат з красивим корпусом, потрібно задовольнитися його функціональними можливостями.

Коротко про вибір і характеристиках

По-перше, звертаємо пильну увагу на дисплей.

Пара варіантів в плані технологічного рішення: e-Ink або LCD. e-Ink — це бюджетна пропозиція з монохромним екраном і імітацією друкованих сторінок. LCD пропонує читачеві розширене меню можливостей аж до виходу у всесвітню павутину, підміняючи по деяких опцій планшет.

По-друге, розібравшись з екранним питанням, непогано б ознайомитися з тим, що обраний рідер вміє, ніж він здатний здивувати.

Отже, найпомітніші новинки непаперових книг 2015 року:

1) Amazon Kindle Paperwhite.

Дане шестидюймового чудо технічної думки володіє декількома перевагами, головні з них: висока роздільна здатність сенсорного екрану і ненав’язлива підсвічування. Є вбудований перекладач Bing Translator. Є модуль Wi-Fi. Недоліки відсутні, крім одного — пристойна вартість, порівнянна зі статусом вироби класу преміум, а то і крутіше.

2) PocketBook 623 Touch Lux

Видатний приклад моделі електронної книги, схожої за параметрами і можливостями з «Амазон», але з менш ємною батареєю. Зате передбачено гніздо для вставки карти пам’яті. З плюсів: сенсорний екран і відтворення mp3-файлів.

3) Sony Reader PRS-T3

Антибліковий дисплей моделі дає можливість прочитання тексту навіть при яскравому сонці. Витонченість простежується в усьому: і в елегантних лініях корпусу, і в зручності чохла.

4) PocketBook Color Lux

У цій моделі представлений вичерпний набір функціоналу. Серед схожих гаджетів виділяється кольоровим восьмидюймовим екраном і підвищеною стійкістю акумулятора.

5) Wexler Flex One

Безумовний лідер в першості бюджетних рідерів. Згинається корпус, оригінальний дизайн і широкий екран.

6) Wexler Book T7206

Аналог попередньої моделі. Єдиний мінус: немає Wi-Fi. Зате ціна демократична.

7) teXet TB-566

Гаджет для шанувальників електронних книжок з кольоровим корпусом. Зручний в управлінні і приємний на дотик.

8) Apple iPad mini

Компактний рідер, відомий чітких кольорів і масою корисних функцій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector