Кращі доповнення для Firefox Quantum

Firefox Quantum — саме велике оновлення Mozilla з моменту появи браузера, надбудови якого обробляються абсолютно новим способом. Раніше за допомогою доповнень можна було змінити в браузері будь-який аспект. На даний момент це не дозволяють зробити особливі будівельні блоки для розробників (WebExtensions), і працювати можна тільки з ними. У нової системи є і свої плюси, і мінуси. Наприклад, шанс установки вірусного доповнення став менше, але і можливості розробників по створенню дійсно корисних розширень стали обмеженими. Однак розробники Mozilla ретельно готувалися до випуску Firefox Quantum і підготували безліч хороших розширень саме для цієї версії браузера. Ми підготували для вас огляд найбільш корисних додатків, які можуть значно спростити роботу в браузері і відкрити нові можливості для користувачів.

Кращі доповнення для Firefox Quantum

Вибір найкращого доповнення для Firefox Quantum.

LastPass Password Manager

Практично всі сучасні браузери оснащені менеджером для зберігання логінів і паролів. Але далеко не всі можуть робити те, на що здатне дане розширення. Наприклад, LastPass не тільки автоматично заповнює всі форми з паролями та іменами користувачів, але і створює особливі профілі покупок, що робить відправку швидше. LastPass запропонує вам пароль будь-якої складності, якщо раптом вам не вдається придумати щось дійсно надійне. Також менеджер дозволяє зберігати документи і квитанції. Дане розширення є і для мобільних версій браузера, що дозволяє синхронізувати всю інформацію з мобільним пристроєм.

LastPass Password Manager

Evernote Web Clipper

Можливість збереження закладок і сторінок — обов’язкова функція будь-якого браузера. Але тільки це додаток для Firefox Quantum дозволить зберігати навіть окремі статті і фрагменти тексту. Вся інформація автоматично групується в списки з тегами, що дозволяє з легкістю відшукати будь-які дані. Можна також встановити Evernote і на мобільний пристрій, щоб збережена інформація завжди була під рукою.

Evernote Web Clipper

AdBlock Plus

Рідко можна зустріти користувача, якого не дратує без кінця спливаюча реклама. AdBlock Plus — ідеальне рішення, що дозволяє не тільки блокувати рекламні повідомлення, але і заборонити сайтам стежити за вашими діями на сторінці. До найбільш корисним можливостям програми можна віднести функцію «Допустима реклама». У цьому випадку користувач буде бачити тільки фільтровану і ненав’язливу рекламу. Фільтр EasyPrivacy захистить від стеження за вашими діями, а блокування небезпечних доменів дозволить захистити ПК від всіляких вірусних і шпигунських програм.

AdBlock Plus

Video DownloadHelper

Іноді у користувачів виникає необхідність завантажувати відео і переглядати його офлайн. Video DownloadHelper — додаток, що дозволяє завантажувати відеоматеріали не тільки з YouTube, але і з Facebook, Vimeo, Twitch. Вам потрібно лише вибрати необхідну якість, а далі програма зробить все сама.

Video DownloadHelper

YouTube Plus

Раз вже ми заговорили про відео контенті, не буде зайвим згадати і розширення «YouTube Plus». Очевидно, що основна функція цього доповнення — спрощення роботи з порталом Youtube.com. Воно дає можливість відкривати відеофайли в окремому спливаючому вікні, перемотувати без паузи, налаштовувати блокування реклами, створювати чорний список каналів і багато іншого.

Stylish

Це доповнення ідеально підійде тим, кого часто не влаштовує дизайн улюблених сайтів. Stylish дозволяє не тільки скачувати готові теми і змінювати зовнішній вигляд сторінок, але і створювати свої власні концепції оформлення.

Stylish

Easy Screenshot

Це доповнення для створення скріншотів дуже зручно у використанні і дозволяє робити знімки не тільки всієї сторінки, але і конкретної виділеної частини. Easy Screenshot робить скріншоти швидко і зберігає їх на робочому столі.

Easy Screenshot

Greasemonkey

Доповнення Greasemonkey дає можливість користувачам оптимізувати такі великі сайти, як Gmail, YouTube і Facebook під себе. Зробити це можна шляхом скачування вже готових скриптів або ж шляхом створення своїх власних. Програма дозволяє не тільки змінити зовнішній вигляд сторінки, а й налаштувати роботу сайтів так, як зручно саме вам.

Greasemonkey

Ghostery

Захист анонімності — важливий аспект роботи в Інтернеті. Додаток Ghostery виводить список всіх трекерів, що підключаються до веб-сайту, що дозволяє переглянути і заблокувати їх, якщо є така необхідність. Зворотний бік Інтернету наповнена різноманітними жучками та програмами-шпигунами, які збирають інформацію про дії користувачів. Ghostery дає можливість розпізнати їх і зберегти конфіденційність.

Ghostery

NoScript

NoScript — ще один спосіб убезпечити свій ПК. Додаток відстежує вміст сайтів і захищає від різних атак (наприклад, ClickJacking або XSS-атак). Це ніяк не вплине на роботу сайтів, які знаходяться в довіреної зоні.

NoScript

Tab Mix WebExtension

Дане розширення підійде тим, хто відкриває величезну кількість вкладок. Tab Mix WebExtension допомагає дублювати вікна, налаштовувати фокус, скасовувати закриті вкладки та багато іншого. Менеджер сеансів дозволить знайти необхідну інформацію, зберігши поточні сеанси.

Tab Mix WebExtension

Buffer

Ще одне розширення, яке підійде всім любителям соціальних мереж. Buffer значно спростить використання декількох облікових записів. У числі корисних функцій є різні користувальницькі статистики, аналіз опублікованої інформації, відображення лайків і репоста. Додаток дозволяє вибудувати певний час і інтервал публікації постів, що дозволить вам підтримувати активність профілів протягом дня.

Buffer

Grammarly

Останнє розширення в нашому списку буде корисно тим, хто часто пише англомовні тексти. Grammarly позбавить вас від необхідності проганяти тексти через Word або Translator — орфографічні та граматичні помилки будуть виправлені автоматично. Також програма підкаже, як краще вести розповідь, дотримуватися того чи іншого стилю, і заодно перевірить на плагіат.

Grammarly

Не варто забувати, що різні доповнення розробляються щодня, і багато хто з них відкривають користувачеві нові можливості. Якщо ви знайшли якесь цікаве розширення для Firefox Quantum, діліться в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector