Кращі будильники на Андроїд ▂ ▃ ▅ ▆

логотип буділльніка
Спізнюватися на роботу або навчання не хочеться нікому, але також хочеться, і поспати ще кілька зайвих хвилин. Вибір між цими варіантами досить складний. Суть в тому, що в кожному андроїд апараті встановлений будильник за замовчуванням з набором будь-яких мелодій. І перший час використання смартфона досить цього набору і тих можливостей, які надаються за замовчуванням. Але людина звикає до всього і ось вже через місяць інший він не чує цього будильника. Також коли ми міняємо в своєму житті, що або нам хочеться цим користуватися, так от якщо користуватися нижче наведеними додатків, кожен місяць їх міняти, то навіть ранній підйом не поміщає гарному настрою.
Варто сказати, що це відноситися не тільки будильників, тому що набридає і однаковий вид смс, постійно хочеться більше швидкі програми, такі як VKMedia для програвання кліпів і музики. І все це можна і потрібно змінювати, щоб не зупинятися і стежити за прогресом.

З цієї причини представляємо Вам ТОП 5 будильників для Андроїд

Snap Me Up

Це сигнал, який відключається тільки після того, як користувач зробить Селфі. Всі знімки, якими можна поділитися з друзями, зберігаються в спеціальний альбом. А щоб користувач не шахраював і робив чіткі знімки, а не розмиті кадри, програма має систему розпізнавання осіб. Розробник Snap Me Up зараз працює над версією для iOS.

Будильник-головоломка

Ця програма будить до тих пір, поки користувач не розгадає загадку або не вирішить просте рівняння. Однак примітивна завдання типу «32 + 12 =?» Може виявитися складною річчю, коли мозок ще спить. І поки сонний користувач згадує шкільну програму, мелодія цього будильника повністю розбудить його.

AlarmRun

Ця програма може стати самим жахливим будильником за всю історію. В основі лежить проста ідея публічного визнання. Якщо користувач вчасно не може прокинутися, програма розмістить в соціальних мережах звернення до його друзям, щоб вони розбудили його. А коли і це не допоможе, тоді додаток може опублікувати випадкову фотографію з галереї смартфона в соцмережах або відправити SMS випадковій людині зі списку контактів.

Будіст

Автори цієї програми говорять, що вони створили перший в світі соціальний будильник. У ньому користувача будить НЕ процесор телефону, а інша людина, який телефонує в призначений час. З таким будильником, кажуть автори, можна навіть поговорити спросоння.

Shake-it-Alarm

Ранок з цим будильником перетворюється на справжній квест, під час якого необхідно терти, трясти і дути на свій телефон, щоб вимкнути звуковий сигнал. Це може виявитися складним завданням вранці, тому додаток пропонує «чорний хід» — відправити кому-то SMS, після чого він вимкне дзвінок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector