Кращі безкоштовні програми для виправлення помилок ОС Windows

Багато власників комп’ютерів використовують звичну всім систему Windows. Але при використанні цієї ОС іноді відбуваються помилки. Якщо ви не знайшли джерело проблеми самі, то можете скористатися однією із запропонованих в списку автоматизованих програм для виправлення помилок. Ми запропонуємо вам як варіанти, орієнтовані на усунення певних неполадок, так і універсальні версії.

Кращі безкоштовні програми для виправлення помилок ОС Windows

ТОП кращих безкоштовних програм для виправлення помилок ОС Windows.

1. Microsoft Fix it

Творець — компанія Майкрософт. Ця безкоштовна платформа розроблена для роботи над конкретними збоями. В їх число входять неполадки подібного роду: прочитання DVD, неполадки з підключенням до мережі і т.п. Алгоритм дій такий:

 1. Відкриваєте сторінку Центру рішень Microsoft.
 2. Шукайте тематику проблеми і її вигляд в розділах (для швидкого пошуку зверніться до поля «Фільтр для рішень»).
 3. Читаєте розгорнутий опис рішення накладки. Якщо після прочитаного становище не змінилося, завантажуєте додаток для автоматичного виправлення збою.

ПОРАДА. запустити програму можна тільки на правах адміністратора. Також не забудьте перезавантажити комп’ютер після закінчення.

Головний плюс цієї програми для усунення помилок — безпека і доступність. Вона розроблена тими ж фахівцями Windows, що виключає можливість появи нових системних помилок або знищення даних. Головним недоліком є ​​те, що програма не завжди ефективна.

Microsoft Fix it

 2. NetAdapter Repair All In One

Цей безкоштовний софт для усунення несправностей Windows XP, 7 і 8 пропонується досвідченим користувачам у вигляді інструкції по усуненню несправностей своїми руками. В утиліту для усунення помилок включені:

 • докладний алгоритм дій,
 • діагностика і огляд мережевих налаштувань (корекція налаштувань доступно тільки адміністратору ПК).

Головним мінусом є те, необхідно знати елементи мережевої підсистеми і розуміти англійську інтерфейс. Вибираючи цю програму, ви повинні розбиратися в розв’язуваної проблемі.

ВАЖЛИВО. програма зможе допомогти, якщо раптом пропав доступ до будь-яких сайтів, або ж після видалення чергової програми пропав Інтернет. Але потрібно чітко розуміти, що і як робити, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними.

NetAdapter Repair All In One

3. Kerish Doctor

Ця програма для виявлення і виправлення системних помилок хороша тим, що «прокачує» продуктивність роботи вашого ПК і вирішує солідний список неполадок в системі. Ви можете вибрати як автоматичний режим роботи, так і ручної порядок дій. Kerish Doctor здатний на:

 • усунення несправностей реєстру.
 • очищення кеша.
 • збільшення продуктивності системних служб і інтернету.
 • створення оптимальних умов для ігор.
 • очищення дисків від сміття.
 • настройка системного софта і оновлень Windows.
 • захист від ворожих нападів і перегріву ПК і т.п.

Kerish Doctor викачуємо з офіційного сайту.

ПОРАДА. програма безкоштовна тільки на пробний період (2 тижні). Далі необхідно купувати річну ліцензію.

Kerish Doctor

4. Anvisoft PC PLUS

Anvisoft — безкоштовний софт для усунення всіляких помилок Windows, в тому числі і Windows10. Перелік можливостей програми значний. Вона «полагодить»:

 • Програмне забезпечення.
 • Ярлики.
 • Диспетчер завдань.
 • Файли реєстру.
 • Тимчасові файли.
 • Популярні ігри та багато іншого.

Працювати з програмою досить просто: в головному вікні ви вибираєте область, проблему в якій потрібно вирішити (наприклад, проблеми з доступом до мережі Інтернет). Далі знаходите потрібну вам помилку і вибираєте «Виправити» ( «Fix»). Anvisoft PC PLUS автоматично виправить виявлені неполадки.

ВАЖЛИВО. додаток вимагає підключення до Інтернету.

Єдиною проблемою може стати англомовний інтерфейс. Але зате додаток не вимагає установки додаткового софта на комп’ютер.

Anvisoft PC PLUS

5. Registry Repair

Ця утиліта для виявлення помилок проста і гранично зрозуміла у використанні. Registry Repair сканує комп’ютер і виправляє неправильні шляхи, системний реєстр, залишки непотрібних записів. Додаток знаходить близько 18 видів неполадок реєстру, що значно більше, ніж у інших програм. Ще одним плюсом є економна витрата ресурсів ПК — Registry Repair не завантажує процесор і не впливає на загальну швидкість роботи комп’ютера або ноутбука. Програма здійснює:

 • Перевірку системного софта.
 • Видалення вірусних і рекламних файлів.
 • Глибоке очищення реєстру.
 • Скасування небажаних змін в ПЗ.
 • Формування списку виключень в ході перевірки та інше.

Додаток доступний російською мовою в тому числі і призначене для середньостатистичного користувача. За словами розробників, програма не здатна вплинути на працездатність ОС і не допустить появи нових помилок, пов’язаних з установкою.

Registry Repair

6. Kaspersky Cleaner

Розробники популярного антивіруса недавно представили свою версію програми для діагностики комп’ютера і виправлення системних помилок. Додаток не тільки очищає ПК, але і усуває такі популярні помилки останніх версій ОС (Windows7, 8, 10), як:

 • Проблеми з EXE і BAT файлами.
 • Блокування диспетчера задач.
 • Зміни в налаштуваннях системи.
 • Неполадки в реєстрі і системних елементах.

Kaspersky Cleaner дуже зрозумілий і доступний кожному користувачеві — навіть новачок зможе без проблем розібратися у функціях.

Kaspersky Cleaner

7. Антивірусна утиліта AVZ

Антивірусна утиліта AVZ потрапила в наш топ не випадково. Незважаючи на свою первісну функцію видалення вірусів, софт дуже ефективний в пошук і усунення неполадок системи. Вкладка «Відновлення системи» дозволяє вирішити проблеми підключення до Інтернету, налагодити роботу провідника і багато іншого.

AVZ

8. Windows Repair Toolbox

Ну і наостанок варто згадати цей безкоштовний набір всілякого софта для виправлення системних помилок. Windows Repair Toolbox дозволяє усунути проблеми з доступом до мережі, виявити шкідливе ПЗ, перевірити жорсткий диск на наявність пошкоджень, а також знайти всю необхідну інформацію про складові компоненти ноутбука або комп’ютера.

Windows Repair Toolbox

Як зробити правильний вибір

Всі програми із запропонованого списку мають свої переваги і недоліки. Деякі з них більш ефективні, але спрямовані на досвідченого користувача. А деякі навпаки — мають обмежений набір функцій, зате прості у використанні і не погіршать ситуацію. Розповідайте в коментарях, якими утилітами користуєтеся ви.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector